Aasta naine on Astrid Kannel

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Astrid Kannel (sündinud 7. juunil 1967 Haapsalus) on eesti ajakirjanik. Foto: Vikipeedia / Ave Maria Mõistlik

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) andis oma 31. sünnipäeva pidulikul tähistamisel välja tiitli aasta naine 2023, kelleks on Astrid Kannel, Eesti Rahvusringhäälingu ajakirjanik, välistoimetaja ja julge rindereporter. Aasta nooreks naisettevõtjaks valiti Kee Abel, ülemaailmse frantsiisiketi Beautiful Me looja.

„See on suur au ja ma olen väga rõõmus, et selline tiitel tuleb ühiskondlikult ja maailma mõistes nii keerulisel ajal. Pean naiste esiletõstmist väga oluliseks just põhjusel, et meie ühiskonnas on palju võimekaid naisi, kes vajavad julgustamist, aga ka toetamist, sest nad on liiga tagasihoidliku, et end ise esiplaanile tõsta,“ sõnas aasta naine 2023 Astrid Kannel.

Tema sõnum Eesti inimestele, aga ka inimestele laias maailmas on järgmine: „Kõik need sündmused, millega olen välistoimetajana kokku puutunud, on pannud mind mõtlema, et me ei tohiks karta. Kartmine on just see, mida vaenlane tahabki. Kuna elu nii Eestis kui maailmas, on viimastel aastatel näinud välja nagu suur kõrtsikaklus, siis sellisel puhul on eriti hinnatud just inimesed, kes suudavad lepitada. Ja naised suudavad seda tihtipeale paremini kui mehed. Kasutagem siis seda võimalust.“

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
4 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Ei taha libereid
26 päeva tagasi

Miks te arvate, et naine!
Käitumismustri järgi vene droon!!

Nimi
27 päeva tagasi

Libauudiste printsess.

Anonüümne
27 päeva tagasi

Astrid on ülijõuline ja tugev,läheb või läbi kadalipu,vanus ei muuda midagi.Muidugi,kui AK-s võltsuudiseid ette loeb,siis natuke naljakas.😉

miks
27 päeva tagasi

seltsimees toomi diskrimineeritakse, multitalent samuti