Produtsendid tulevad Haapsallu „Vigaseid pruute” tutvustama

Andra Kirna

andra@le.ee

„Vigaste pruutide” võtted olid Lihula lähedal Kirikukülas. Foto: Andra Kirna
„Vigaste pruutide” võtted olid Lihula lähedal Kirikukülas. Foto: Andra Kirna

Uus kodumaine komöödia „Vigased pruudid“ jõuab Haapsallu veidi pärast esilinastust Tallinnas, aga varem kui teistesse Eesti kinodesse – 5. oktoobril.

Tuleval neljapäeval kl 19 algaval „Vigaste pruutide” linastusel teevad filmile sissejuhatuse produtsendid Tanel Tatter ja Kristian Taska.

Haapsallu tulevad tegijad filmi tutvustama, kuna osa filmivõtted toimusid Läänemaal ja Läänemaa rahval on filmis ka oma roll.

Režissöör Ergo Kulla käe all valminud film on Eduard Vilde näidendi „Vigased pruudid” kolmas ekraniseering ja teine mängufilm.

Filmis mängivad mulkidest kosilasi Pääru Oja ja Kaspar Velberg, noori armastajaid Maarja Johanna Mägi, Oskar Seeman, Maria Teresa Kalmet ja Simo Andre Kadastu.

Teistes osades on Harry Kõrvits, Tarvo Vridolin, Meelis Rämmeld ja Margo Mitt.

Filmi stsenarist on Ott Kilusk, produtsendid on Kristian Taska Taska Filmist ning Tanel Tatter ja Veiko Esken Apollo Film Productionsist.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
2 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
kerjatakse
1 kuu tagasi

kuulsust

Kohalik
1 kuu tagasi

Filmiti ikka Kirikukülas Lihula külje all. Seal võiks esmaesitlus olla.