Läänemaa JK Haapsalu mängib karikasarja 1/8 finaalis

Läänemaa jalgpalliklubi meeskond. Foto: Markus Metsalu

Maikuu viimasel päeval Raadil, Holm pargis peetud väikeste karikavõistluste 1/16 finaalis alistas Läänemaa JK Haapsalu tulemusega 2-0 Tartu JK Welco X võistkonna.Mõlemad meeskonnad mängivad Eesti meistrivõistlustel kolmandas liigas.

Läänlased suutsid 11.minutil Rivo Reinsalu väravast juhtima minna. „Peale esimest väravat suutsime mängu enda kätte võtta,” ütles võistkonda esindanud Markus Metsalu.

„Mehed tegid keskväljal meeskondlikult head koostööd ning nurjata õnnestus ka vastase rünnaku katsed äärtelt,” ütles Metsalu.

27. minutil sai Aleksandr Vassiljevi söödust löögile Kaimo Koltsin ning edu kasvas kaheväravaliseks.

Teisel poolajal tuli vastane platsile suure tuhinaga, kuid läänlaste kaitse pidas.

Võit tagas edasipääsu 1/8 finaali, kus minnakse 14.juunil võõrsil kokku Türi Gavrixiga.