Aivo Paljasmaa: Kataris sündis Messias

Aivo Paljasmaa. Foto: Urmas Lauri

Argentina ja Prantsusmaa finaalmängust oli selja taga ligi 80 minutit. Prantslased tundsid olevat uskumatult hambutud. Esimese pealelöögi vastaste väravale suutsid nad sooritada alles mängu 66. minutil. Paljukiidetud ründevõimsusest polnud märkigi. Kohe grande finale algul haarasid argentiinlased ohjad oma kätte ja pressisid vastast agressiivselt. Nad juhtisid 2:0 ja suur triumf oli kõigest kümmekonna minuti kaugusel. Ei olnud ka ühtegi märki, et prantslased suudaksid mängupilti muuta.

Teleri ees istudes hakkas kõrvus kumisema „Don’t Cry For Me, Argentina”. Madonna on selle Andrew Lloyd Webberi ja Tim Rice’i muusikalist „Evita” pärit meloodia paljude südametesse laulnud.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!