Saarsoo astus Keskerakonnast välja

Helle Saarsoo. Foto: Arvo Tarmula

Helle Saarsoo. Foto: Arvo Tarmula

16 aastat Keskerakonna liige olnud Haapsalu perearst ja erakonna nimekirjas mitmel korral Haapsalu linnavolikokku kuulunud Helle Saarsoo astus juuni alguses erakonnast välja.

„Lühidalt, meie maailmavaated läksid lahku,“ ütles Saarsoo. Keskerakonna viimane skandaal Reformierakonnaga, soov lastetoetustega raha külvata ja uuesti koos EKREga valitsusse minna on Saarsoo sõnul teemad, milles ta erakonnaga ühte meelt ei olnud.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

19 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Marti Tulva
5 kuud tagasi

Palju õnne Haapsalu perearstikeskusele tubli töö eest!
Mina lahkusin sellest parteist juuli alguses.
Marti Tulva

Tiiu
8 kuud tagasi

Sellist taga nutta küll ei tasu,
sellisest ei mingit kasu,
kes oma valikutes kindel pole,
lennaku aga kähku nelja tuule poole!!!

Aus valija
8 kuud tagasi

Nüüd siis polegi keskil haapsalus ühtki liiget 🙂
Ootame veel, et kõik (2 tükki) reformiidid vabatahtlikult emigreeruksid 😂

aeg
8 kuud tagasi

astuda keskerakonda, et meie maal saaks valitsema liberaalne poliitika, et vähemused tunneksid siin endid õnnelikena, et valitseks igavene sõprus kõigiga, et keskklass tõuseks tuhast ja looks rikkust meie maale, just sina oled see, keda me vajame nende ideede elluviimiseks.

Orraw
8 kuud tagasi

Kas Keskerakonnas on debiilikuid ka või ainult Oravatel? 😍

karilaid
8 kuud tagasi

Jumal tänatud, saab õhu puhtamaks!

Uskmatu-Toomas
8 kuud tagasi

Õndsad on need kes vaimust vaesed ja kommentaare lugedes neid meil jätkub.
Kurjad inimesed räägivad,et Haapsalu perearstide jutule pääsemisega on raskusi st.arusaadav kui on vaja oma päristöö kõrvalt ajada erakonna ja linna asju ?

JAAN
8 kuud tagasi

Mind paneb imestama, et üldse selline info ületab uudiskünnise. Inimesed liiguvad ikka ringi ja vananedes muutuvad inimeste maailmavaated.
PS. Pole kuidagi selle erakonna toetaja olnud ja sinna astuda ei plaani. Lihtsalt kurb on, et Eesti poliitmaastikul loobitakse jätkuvalt pori.
Ilusat jaaniaega

kesik
8 kuud tagasi

Keskerakonda võetakse näo järgi – Saarsoo ja Riisalu nagu kaksikud, samasugused tühja pilguga ja täissöönud nad kõik seal.

arvi
8 kuud tagasi

nii naiivsed vastused näitavad et saarsoole oli poliitika rohkem eneseimetlusee koha ja reaalsepoliitika sisu sai selgeks alles tööde käigus. See et sellised inimesed poliitikasse sattuvad on erakonna liidri suhtlemisvõimetuse tagajärg.

Jah
8 kuud tagasi
Reply to  arvi

Põhjused tunduvad mullegi imelikud. Varasemad korruptsiooniskandaalid ei pannud kuömugi kergitama, aga see, et teise erakonnaga koostööks ühisosasid püütakse leida, paneb lausa erakonnast välja astuma . Veider. Ja kas maailmavaade küpses eas inimesel tõesti ikka nii kardinaalselt saab muutuda? Ma mõtlen, et mis see on, mis paneb inimest nii pimedalt ja sõgedalt EKREt vihkama? Paistab, et peavoolumeedial on õnnestunud nii mõnigi lihtsameelsem ära manipuleerida oma ässitamisega. Sest kui täiesti ilma emotsioonideta, objektiivselt, loogiliselt ja analüütiliselt hinnata EKRE suunda, senist tegevust jne., siis on see praegu ainus aus ja tõsiseltvõetav erakond Eestis. Aga ma mõistan, et objektiivsus, loogiline ja analüütiline mõtlemine käib… Loe rohkem »

viiakse
8 kuud tagasi
Reply to  Jah

ellu ekre vastast tühitamis poliitikat, press liberite omanduses

need
8 kuud tagasi
Reply to  Jah

Need, kes parteisse astuvad kui sellele hästi läheb ja välja astuvad partei madalseisul, ei olnud seal mitte põhimõtete pärast, vaid ainult kasulootuses.