Saarsoo astus Keskerakonnast välja

Helle Saarsoo. Foto: Arvo Tarmula

Helle Saarsoo. Foto: Arvo Tarmula

16 aastat Keskerakonna liige olnud Haapsalu perearst ja erakonna nimekirjas mitmel korral Haapsalu linnavolikokku kuulunud Helle Saarsoo astus juuni alguses erakonnast välja.

„Lühidalt, meie maailmavaated läksid lahku,“ ütles Saarsoo. Keskerakonna viimane skandaal Reformierakonnaga, soov lastetoetustega raha külvata ja uuesti koos EKREga valitsusse minna on Saarsoo sõnul teemad, milles ta erakonnaga ühte meelt ei olnud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

16 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Aus valija
2 päeva tagasi

Nüüd siis polegi keskil haapsalus ühtki liiget 🙂
Ootame veel, et kõik (2 tükki) reformiidid vabatahtlikult emigreeruksid 😂

aeg
3 päeva tagasi

astuda keskerakonda, et meie maal saaks valitsema liberaalne poliitika, et vähemused tunneksid siin endid õnnelikena, et valitseks igavene sõprus kõigiga, et keskklass tõuseks tuhast ja looks rikkust meie maale, just sina oled see, keda me vajame nende ideede elluviimiseks.

Orraw
3 päeva tagasi

Kas Keskerakonnas on debiilikuid ka või ainult Oravatel? 😍

karilaid
3 päeva tagasi

Jumal tänatud, saab õhu puhtamaks!

Uskmatu-Toomas
3 päeva tagasi

Õndsad on need kes vaimust vaesed ja kommentaare lugedes neid meil jätkub.
Kurjad inimesed räägivad,et Haapsalu perearstide jutule pääsemisega on raskusi st.arusaadav kui on vaja oma päristöö kõrvalt ajada erakonna ja linna asju ?

JAAN
3 päeva tagasi

Mind paneb imestama, et üldse selline info ületab uudiskünnise. Inimesed liiguvad ikka ringi ja vananedes muutuvad inimeste maailmavaated.
PS. Pole kuidagi selle erakonna toetaja olnud ja sinna astuda ei plaani. Lihtsalt kurb on, et Eesti poliitmaastikul loobitakse jätkuvalt pori.
Ilusat jaaniaega

kesik
3 päeva tagasi

Keskerakonda võetakse näo järgi – Saarsoo ja Riisalu nagu kaksikud, samasugused tühja pilguga ja täissöönud nad kõik seal.

arvi
3 päeva tagasi

nii naiivsed vastused näitavad et saarsoole oli poliitika rohkem eneseimetlusee koha ja reaalsepoliitika sisu sai selgeks alles tööde käigus. See et sellised inimesed poliitikasse sattuvad on erakonna liidri suhtlemisvõimetuse tagajärg.

Jah
2 päeva tagasi
Reply to  arvi

Põhjused tunduvad mullegi imelikud. Varasemad korruptsiooniskandaalid ei pannud kuömugi kergitama, aga see, et teise erakonnaga koostööks ühisosasid püütakse leida, paneb lausa erakonnast välja astuma . Veider. Ja kas maailmavaade küpses eas inimesel tõesti ikka nii kardinaalselt saab muutuda? Ma mõtlen, et mis see on, mis paneb inimest nii pimedalt ja sõgedalt EKREt vihkama? Paistab, et peavoolumeedial on õnnestunud nii mõnigi lihtsameelsem ära manipuleerida oma ässitamisega. Sest kui täiesti ilma emotsioonideta, objektiivselt, loogiliselt ja analüütiliselt hinnata EKRE suunda, senist tegevust jne., siis on see praegu ainus aus ja tõsiseltvõetav erakond Eestis. Aga ma mõistan, et objektiivsus, loogiline ja analüütiline mõtlemine käib… Loe rohkem »

viiakse
1 päev tagasi
Reply to  Jah

ellu ekre vastast tühitamis poliitikat, press liberite omanduses

lugeja
3 päeva tagasi

ÕL : Kesik Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse…..– eks see võiski teeneka perearsti armukadedusest parteist välja ajada. Kas armastatud perearst ikka EKRE toetajaid ravib või ajab kabinetist välja?

Nimi (kohustuslik)
3 päeva tagasi
Reply to  lugeja

Diagnoos nimega ekre nõuab eriarsti ja saatekirja annab perearst! Edu ravil!

suunatud
4 päeva tagasi

propaganda, le sai taas ekret maha teha ja lastele mõeldud raha vist luksuseks pidada

Nimi (kohustuslik)
3 päeva tagasi
Reply to  suunatud

Väga piiratud arusaam teil, aga jõudu rahakülvile.

mõtlete
3 päeva tagasi

riigiettevõtete juhtide mega palku, riigikogulaste hüvitisi jne.

südamekodu
3 päeva tagasi

Loomulikult pole oravatel raha laste jaoks, sest süvariik ootab palgatõusu.