Läänemaa pääses lumeuputusest

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lumesaht. Foto: Arvo Tarmula

Nädalavahetuse tuisk jättis mitmes Eesti paigas autosid lumevangi, kohati oli samas kohas hanges korraga kinni kümneid sõidukeid, Tapa lähedal isegi ligemale 60.

Tormi tõttu pidid Läänemaa päästjad laupäeval aitama sõidukeid lumest välja Leila külas ja Risti alevikus. Samal päeval kukkusid puud teele Lääne-Nigula vallas Höbringis, Luigus ja Taeblas ning mitmel pool Vormsis. Aulepa külas tuli päästjatel eemaldada teelt kuus puud.

Haapsalu Linnahoolduse juhatuse liikme Krista Vilta sõnul alustasid Haapsalus töömehed tänavate lumest puhtaks lükkamisega laupäeva õhtul. „Lükkasid öö läbi, pühapäeva hommikul natuke puhkasid ja pärastlõunal hakkasid jälle,” kirjeldas ta.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
4 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Rahvas
2 aastat tagasi

Seda lumest ja tegematusest tekkinud kaost peame nüüd kannatama järgmiste valimisteni 🙁
Paksud istuvad oma pehmetel sohvadel, neil ju kõik korras. Vaatame, kas rahval jätkub mõistust järgmine kord inimesi valida!

Nali????
2 aastat tagasi
Reply to  Rahvas

Kõrvaltänavatel on sahk ja puistur vist ainult ilus unistus, kuigi ka kõrvaltänaval elavate maksuraha kõlbab asjapulkadele küll!!!

õudne
2 aastat tagasi

milline näeb välja Tallinna mnt , osa teest ja teeääred kõik jääs ja hanges, mängi või jääkeeglit

Nimi (kohustuslik)
2 aastat tagasi

Jumal tänatud. Isegi ilma lumeuputuseta oli korralik kaos linnatänavatel. Mitte ainult kõnniteedel. Eks loodeti sulapeale.