28

Lasteaiajuhid soovivad Haapsallu uut lasteaeda

Tarekese lasteaia direktor Riima Velbre on seda meelt, et vanu lasteaiahooneid parandada ei ole mõtet, vaid ehitada tuleks hoopis uus maja. Foto: Malle-Liisa Raigla

Tarekese lasteaia direktor Riima Velbre on seda meelt, et vanu lasteaiahooneid parandada ei ole mõtet, vaid ehitada tuleks hoopis uus maja. Foto: Malle-Liisa Raigla

Keskerakond käis valimislubadusena välja plaani ehitada Haapsallu uus lasteaed, mis mahutab kahe senise lasteaia jagu lapsi.

Uue lasteaia ehitamise mõttega on olemasolevate lasteaedade juhid päri. „Lasteaedade ehitusaastad räägivad enda eest,” ütles Vanalinna lasteaedade direktor Merily Loderaud. Tema sõnul tuleb alustada keskkonnast, kui tahta muuta hariduse andmine innovaatilisemaks.

Ka Pääsupesa direktor Maarika Aru ütles, et on ideega nõus, sest vanade hoonete renoveerimine ei tasu end ära. „Uued asjad muutuvad vanas majas ruttu vanaks,” ütles Aru.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Miks uus?
Miks uus?

Täiesti normaalne, kena lasteaed nii seest kui väliselt.

Tähelepanek
Tähelepanek

Puudub kaasaegne ventilatsioon, kelder on liigniiske (vihmavesi valgub sisse), kanalisatsioon pidevalt umbes, veesurve olematu, planeering halb ja ei vasta kaasaja nõuetele- kas on veel küsimusi?

Noor isa
Noor isa

Kes siis meie linnas laste peale mõtleb! Vaja ju linnaisade taskuid täita.
Jah, nii halba linnavalitsust pole olnud siin kunagi!

Urmas
Urmas

Uut linnavalitsuse maja on vaja! Mis lasteaeda?

uskmatu Toomas
uskmatu Toomas

Üha rohkem ja rohkem kuuleme vajadustest – kelle uut maja,vabakutselistele kunstnikkudele kodanikupalka,kiiresti raudteed jne.Kedagi kuskil uputab,kedagi päike kõrvetab ja hea ei ole kellelgi st.kui teed saad sõimata,kui ei tee saad
samuti !
Lohutuseks peab ütlema,et asi muutub veel halvemaks sest igasuguse äpinduse,arvutimängude jne.loojate ennastsalgava töö tulemus ei loo materjaalseid väärtusi mis paratamatult viib raha väärtuse pideva vähenemiseni !

Naljakas
Naljakas

Miks te inimesed valitsuserakonda ei valinud? Küll Karilaid oleks raha leidnud. Valisite valimisliidu ja pange raha oma taskust.

Irw
Irw

Pöörduge Liina Põllu poole, küll tema aitab!

Õie ja ema
Õie ja ema

Selge on ainult see, et niikaua, kuni on suki linnapea, me linna rahvaarv ei kasva!
Loomulikult on kastanisse lasteaeda vaja ja seda juba 30 aastat!

linlane
linlane

Sulle teadmiseks, et Kastanis oli ju lasteaed. Selles majas on nüüd sotsiaalmaja ja muusikakool-

Taadu
Taadu

Roger on noorem mees, tema sigiks kõvasti,igale läänemaa pabale titt!

Kelli.
Kelli.

Tsiisus. Mis kommentaar? Sealt ei tule küll head, kui asi nii kaugele päriselt.

Juku
Juku

On teil ikka soovid. Raha ei ole ega tule ja kui peaks tekkima siis on palju spordialasid millele halle ehitada. Järgmine tuleb jääpurjetajatele.

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Tohohh! Raha ülearu? Enamik linna kortermaju on pärit samast ajastust või veelgi vanemad. Keegi ei mõtle, et remontida pole mõtet, lükkaks buldooseriga kokku ja ehitaks uue.

Taadu
Taadu

Sinuni jõudis kommunism või, kes sul keelab seda teha

Ahhoi
Ahhoi

Mida sa räägid? Linnal pole peale Niine tänava sotsiaal kortermaja ühtegi elamut.

Koolipapa
Koolipapa

Tore mõte!
Ja kui Põllu tänav 6 majas toimetama hakatakse, siis loodan väga, et see minu ja mu õe jaoks nostalgilise väärtusega kuusk alles jääb kunagise kodumaja värava asukohas.

Affff
Affff

Jõulud tulemas, see kuusk on broneeritud!

wpDiscuz