6

Teenindusmajas läks tulekahju häire tööle ja tunda oli kärsahaisu

Urmas Lauri fotod

Teisipäeval kell 11.45 sai häirekeskus teate, et Haapsalus Lihula maanteel asuvas ärihoones  ehk teenindusmajas on tööle läinud ATS süsteem ning tunda on kärsahaisu.

Hoones olnud inimesed evakueerusid. Kohale saabunud päästjad asusid otsima anduri käivitumise põhjust, kuid tulekahjut ei tuvastanud. Ruumid tuulutati.

Kontrollimise käigus tuvastasid päästjaid hoones mitmeid puudusi tuleohutusnõuete täitmisel, mistõttu võib tulekahju korral tekkida evakueerimisel või tulekahju liiga hilisel avastamisel eluohtlikke olukordi.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
OHH mis nüüd
OHH mis nüüd

Kas Alko poodi ei saagi nüüd minna? Krt pea valutab ja raha pole, seal saab kriipsu peale võtta võib olla!?

Käsu Taavet
Käsu Taavet

Tule läbi, teen täna välja, Uimane juba uimas…… Ohjad minu käes juba……

Härra Õ
Härra Õ

See maja tahab juba ammu renoveerimist, miks üldse lastakse sellel seal kole välja näha ja laguneda.

Ei tea
Ei tea

See pole mingi arhitektuuri väärtus, lihtsalt üks hoone. Vabalt võib maha tõmmata ja korralik teendinduskompleks ehitada, koos juuksurite, inimese tervisekeskuse ja loomaarstide ühishoone moodi kompleks. Suure teeremondi laenu võinud natuke rohkem võtta ja see hoone ka üles lüüa, aga vist on see maha parseldatud ammu juba?

Ants
Ants

Linn on juhtide nägu. Vana ja lagunev. Ilmekalt on selle suure kolemaja ees suur Suklese valimisreklaam.

väikehaapsallane
väikehaapsallane

Linn müüs selle maja hurraahõisete saatel maha. Kui hoone muutub lõplikult tondilossiks, võib siis siiralt käsi laiutada: mida me ikka teha saame?

wpDiscuz