44

Valimiskähmlus ehk Igavene linnapea versus TikToki kangelane

Lääne Elu

info@le.ee

Kaks linnapea kandidaati - Roger Tibar (Reform) ja Urmas Sukles (HaRi). Fotod: Elen Freivald ja Lemmi Kann
Kaks linnapea kandidaati – Roger Tibar (Reform) ja Urmas Sukles (HaRi). Fotod: Elen Freivald ja Lemmi Kann

Haapsalu pikaaegne linnapea, valimisliidu HaRi esinumber Urmas Sukles läheb valimispäevale vastu enesekindlalt, öeldes, et suvekuudel palju kirgi kütnud Haapsalu peatänava remont ning selle käigus pärnapuude allee langetamine tema toetust ei kõiguta, kirjutas Postimees.

Sama entusiasmiga ei suhtu puudraamasse, nagu ta ise seda nimetab, Reformierakonna Haapsalu linnapea kandidaat Roger Tibar, kelle hinnangul võis teeremont olla küll kauaoodatud ja vajalik, kuid viis, kuidas seda kohalikele elanikele selgitati, suisa lubamatu.

Etteheiteid praeguse koalitsiooni ning volikogu koosseisu kohta on Tibaril teisigi. „See on kummitempel, mitte üksmeelne otsustamine,” lajatas reformierakondlane volikogulaste hääletusstiili pihta.

Sukles aga teistes kandidaatides suurt konkurentsi ei näe. Veel enam, Suklese sõnul ei suuda ta tõsiselt võtta ka Reformierakonna linnapea kandidaati: „See TikToki kangelane, kes Reformierakonna linnapea kandidaat on, ei vali sõnu – no ma ei saa neid tõsiselt võtta,” annab linnapea oponentidele hinnangu.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Reamees Mäe
Reamees Mäe

Mõned aastad tagasi anti üle Haapsalu linnale 1 tiitel…
PihkuPeksupeaLinn
Kommentaarid on liigsed…

Päris
Päris

kole värk selle Tik Toki näol. Issand halasta Haapsalu linnale!

Hea Okkupant
Hea Okkupant

Ma ie usalda talle isegi 10 centi. Vanasti oli selline foto tahvel : neid otsitakse miilits, pole vaja olla Cesare Lombroso, et aru saada, kes nad on

Vambola
Vambola
krõll
krõll

Ega polegi õiget kandidaati. Üks endast liiga heal arvamusel, teine niisama leemekulbi liigutaja. Fakt on aga see, et linn on maha käimas. Kui keegi ei usu, siis sõitke mööda teisi Eesti väikelinnu. Raplas käib vilgas ehitustegevus, kus ehitatakse kortermaju. Paides veelgi rohkem. Haapsalus ainult vupsitakse vanu maju korda ja kel raha, see ehitab omale ise maja. Linnaelanike arv on Suklese ajal 20 aastaga vähenenud 4 tuhande võrra. Seda ei saa nimetada edukaks linnajuhtimiseks.
Minu käest ei saa kumbki häält.

taat
taat

Arendaja ehitab pigem Tallinna lähedale, seal töökohad. Raplas jälle ei ehitata ega renoveerita 150000 ja rohkem maksvaid kortereid.
Haapsalus ju kõik kallimad korterid ostetud. Ei ole need majutuseks, ikka endale. Siia korteri ostjad hindavad just seda, et Haapsalus ei ole klaasi, betooni, on turvaline, ei ole võõrast kultuuri jmt

Ei tea
Ei tea

tegelikult vist voolab vargsi slaavi kultuuri sisse koguaeg. Keegi siin kirjutas, et muud keelt enam linnavahel ei kuulegi.

Tohohh
Tohohh

Te pole vist Haapsalu, kui linna arengukavast aru saanud? Mis kortermajad? Võrdlete Raplat romantilise ja vanaaegseid väärtuseid säilutava Haapsaluga?! Hea, et Lasnamäega veel ei taha võrrelda. Sealkandis on ka korruselamuid päris mitmeid ehitatud

K.s
K.s

Kas peatänava remont meenutab Teile vanaaegsete väärtuste säilitamist? Tõsi, Raudtee tänav jälle meenutab aega milles linnapea meil kinni on…

Tohohh
Tohohh

Meenutab küll ju, asfalti asemel paigaldatakse graniitkivid. Kas see ei ole siis ilusam, kui lihtsalt asfalt? Istutatakse erinevaid puid ja põõsaid. Sügisel kindlasti kena värvidemäng. Ma ei mõista teie küsimust tegelikult.

Aus valija
Aus valija

Need aferistid on mõlemad valimisteks läind! Ainuke linnapea on Toomas
Edu ekrele!

valija
valija

Ära aja lolli juttu. See Toomas mees ei saanud volikoguski oma ülesannetega hakkama. Tühi koht…

fffcj
fffcj

õige ka see tiktoki poiss on alles laps, ei tema saa aru midagi pole kogemust ka

Parm
Parm

Keskmine Suklest sarjav kommentaar on saanud alla 30 mittemeeldimise. Hari nimekirjas on 45 nägu. Osad ei tee oma tööd järelikult. Kes need laisad on?

Oioiou
Oioiou

Tõsi jah, ossaa. Oi oi oi. Vot siis, täitsa lõpp ikka. Pisar tuleb lausa silma. On ikka jama küll.

Illimar
Illimar

EKRE võidab

Covid
Covid

Seltsimehed töölised,aga kuhu on kadunud keskerakond,mitte midagi kuulda ei ole! Säälgi olemas kandidaat

Hopsti
Hopsti

Jah, kesikute valik on seekord küll hästi nigel. Küllap mõned ikka volikokku pääsevad, aga vaevalt Sukles neid riismeid enam kampa võtab.

Kohalik
Kohalik

Sukles ongi KE tegelik linnapea kandidaat

Ahh
Ahh

Unusta ära oma keskerakond!

Madis
Madis

KE kandidaat on puhas tankist. Kõik ju teavad, et linnapeaks teda ei panda. Tõenäoliselt pannakse abilinnapeaks, mille tulemusel linn kaotab tubli koolijuhi ning Karilaid saab endale truualamliku käsutäitja.

Kirp
Kirp

Sukles Haapsalus nagu Merkel Saksamaal.
Mina valin alati Suklese.
Temale vigisejate vigin ei mõju.

wpDiscuz