14

Meelis Malk peab vallaga reklaamisõda

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lihula peatänava ääres asuval reklaamtulbal oli seni poliitreklaam keelatud, nüüd on seal aga vallavanema ja volikogu esimehe nimekirja reklaam. Foto: Urmas Lauri

Lihula peatänava ääres asuval reklaamtulbal oli seni poliitreklaam keelatud, nüüd on seal aga vallavanema ja volikogu esimehe nimekirja reklaam. Foto: Urmas Lauri

EKRE esindaja Lääneranna vallavolikogus Meelis Malk süüdistab praeguste vallajuhtide valimisliitu võimu kuritarvitamises.

Meelis Malga sõnul rikuvad võimulolijad endale parema tulemuse saavutamiseks valla kehtestatud reeglit. „Nüüd pean kahjuks tõdema, et ühe erakonna liikmest vallavanem ja teise erakonna liikmest volikogu esimees on läinud üle piiri,” nentis Malk, kes avastas, et Lihulas on reklaamtulbale üles riputatud volikogu esimehe Rait Maruste (Reformierakond) ja vallavanema Andres Hirvela (SDE) valimisliidu Tegusad Kogukonnad reklaam.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Päriselt Ka
Päriselt Ka

Seda, et “päriselt ka” hoolitakse “oma inimestest ja kodupaigast”, “kõik koos”, oleks võinud nelja aasta jooksul volikogus näidata, rahulikult, mitte meeleheitliku kõrvalmaiguga valimistuhinas tehtud üleskutsega enese-eksponeerimiseks ühisel reklaamalusel.

Hea Okkupant
Hea Okkupant

kandidaat EKRE Toomas Vallimäe – üsna korralik näeb välja, inimene ise on ka normaalne, talle ma usun, peab ju olla keegi, kes peatab toimuv pahameele koronaviruse-vaktsineerimine, hinnad tõuse ja maski-show ?

Edasi
Edasi

Kentuki poisid, tuld Punanahkadele!

Kirju olevikuga mehed
Kirju olevikuga mehed

…on vist valimiste lähenemisest pisut üles köetud?

Reklaamistrateegiline tähelepanek:
Reklaamistrateegiline tähelepanek:

Ajapikku võib ilmneda, et külmakarge lumehelves on hoopistükkis bumerang: https://online.le.ee/2019/01/17/vallajuhid-kaskisid-poliitilise-konkurendi-reklaami-maha-votta/

kodanik
kodanik

Eks nüüd ole oodata Maruste järjekordset nutulaulu Lääne Elus, kuidas kõik teda kiusavad…

Mati Põdra
Mati Põdra

Nutavad siiski teised, pakuks välja…

Läänlane
Läänlane

Tüüpiline ekrekas, kord on kärss kärnas siis maa külmunud.

...või siis...
...või siis...

…helbed külmakarged

2. kodanik
2. kodanik

Kõik ei pea ju olema nagu reformarid ja sotsid, et võimu kasutamine isiklikes huvides on norm ja teistmoodi ei oskagi.

brusseli
brusseli

rahaga mahitatud valimisreklaam, igati aus ja õiglane, nagu nõuka ajal, kui ainult üks partei tegi kõiki sigadusi rahva nimel ja heaoluks

Mati Põdra
Mati Põdra

Malk ei suuda kuidagi alla neelata, et vald kuulutas kunagi lähiminevikus tema uusaastasoovil olevad lumehelbed kahtlaselt sarnaseks EKRE sümboolikaga. Muuseas, selle juhtumise hetkel istus praegune koalitsioon sügavas opositsioonis.

Aga mis puutub reklaamindusse kõige üldisemalt, siis on juba ammu kindlaks tehtud, et klantspiltide mõju on naeruväärselt pisike. Inimestega tuleb rääkida, ja eelkõige lubada selliseid asju, mis on volikogu pädevuses ja mille täitmise jaoks on ka piisavalt ressursse.

Põdra...
Põdra...

…valdkonnaekspertiis reklaamipsühholoogias on kadestamisväärne.

Ilmselgelt ei ole ta kunagi valdkonnaga kokku puutunud.

Kummaline on
Kummaline on

…lugeda, et mehed, kes palju ilmsemate üle-piiri-minekute, raskemate rikkumiste ja võimu kuritarvitamise peale Läänerannas seni reageerinud ei ole, nüüd ühtäkki nii kõlbeliselt vapustatud on ning nõnda kirglikult sõna võtavad, nagu pikast nõidusunest virgunud muinasjutuprintsessid. Tere tulemast ärkvelolekusse ja parimasse elukeskkonda.

wpDiscuz