4

Läänemaa kutsus maale elama

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Linnamäel asuval treeningplatsil näitasid oma oskusi kadunud inimesi otsivad päästekoerad. Foto: Andra Kirna

Linnamäel asuval treeningplatsil näitasid oma oskusi kadunud inimesi otsivad päästekoerad. Foto: Andra Kirna

Laupäevase maal elamise päeva üks keskpunkte Läänemaal oli Linnamäe, kus aktuse ja Estonian Voicese  kontserdiga avati uus kultuurisaal.

Üsna kultuurisaali kõrval oli külaga tutvumiseks mõeldud seiklusorienteerumise stardipaik. Orienteerumise korraldaja Renek Loorensi sõnul käis rajal ligi 70 inimest: 21 võistkonda, kellest 16 tegid orienteerumise läbi jalgsi ja viis ratastel.

Välja pakutud punktid polnud kuigi tavapärased: küll tuli punkti kirja saamiseks mõni labidatäis kaevata või koodluku avamiseks ülesanne lahendada. Ühte rajapunkti puu otsas pääses nöörredeli abil, teise, mis asus tiigi keskel, suisa köit pidi.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kuli
Kuli

Ruffus ka platsis🤣

Noor ema
Noor ema

Ega noor pere krunti jah 80 tuhandega ei osta!
Spekulante ei pea kutsuma, nad tulevad ise 🙂
Ootasime pigem infot riigipoolse toe kohta.

Linlane
Linlane

Kutsutakse küll aga kuhu, ühtegi konkreetset valda ega tingimustest pole ju juttu. Kindlasti on inimestel vaja ka elukohta, tutvustage neid võimalusi

huvitav
huvitav

kes konkreetselt kutsub , keegi läänemaa nimeline, paneks siis ameti ja ka kontaktandmed siia kirja, võtaks ühendust ja tuleks kohe kostiliseks kui söök ja elamine prii ja tööd pole vaja teha.

wpDiscuz