10

Läänemaale lisandus 13 koroonaviirusega nakatunut

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Ööpäeva jooksul analüüsiti 135 läänlase koroonaviiruse teste, millest 13 ehk 9,63% olid positiivsed.

Üle Eesti analüüsiti 7142 testitulemust, millest 510 osutus positiivseks. Positiivse testi saanutest oli 381 vaktsineerimata ja 129 lõpetatud vaktsineerimiskuuriga.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 elaniku kohta on Läänemaal 249. Sama ajaga on Läänemaale lisandunud 51 nakatunut.

Üle Eesti on haigestumusnäit 425. Kõrgeim on näit Põlvamaal (1095,5) ja madalaim Hiiumaal (96,6).

Hommikuse seisuga vajas sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 144 inimest. Kokku on haiglas 162 koroonaviirusega nakatunud patsienti, kellest on vaktsineerimata 114 ehk 70,4% ja lõpetatud vaktsineerimiskuuriga 48 ehk 29,6%.

Ööpäeva jooksul avati haiglates 21 uut haigusjuhtu. Suri viis koroonaviirusega nakatunud inimest: 74-aastane naine, 81-aastane naine, 86-aastane naine, 93-aastane naine ja 98-aastane naine.

Ööpäeva jooksul manustati 3886 vaktsiinidoosi, kokku on manustatud 1 322 401 doosi. Täisealiste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 65,8%.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Hea Okkupant
Hea Okkupant

Alates 146 378 positiivne test ainult 6,3% arstid panid lõpliku diagnoosi “COVID-19” (patsiendid olid märgid mingi haigus).

Alates 1,325 miljonit Eesti elanike ainult 0,698 protsenti elanikkonnast, mis on ametlikult diagnoositud COVID-19 eelmise aasta algusest.

Laborant
Laborant

Kes usub ja kardab koroonat, elagu paksu metsa sees keldris!
Õppige ja uurige natuke, seda haigust pole – kellegi aferisti haige plaan!

äkki
äkki

oskad “laborant” öelda, miks need inimesed täna haiglas on, mis neil viga on, kui covit’it ei pole.

põdejaid hulganisti
põdejaid hulganisti

Mis haigus see siis on? On tal muu nimi? Kirjuta, oled ju õppinud, uurinud.

Ikka niiiiiiii
Ikka niiiiiiii

Iga nohu ja köha pärast ei pea kohe testima jooksma. Suvi ju ikkagi alles. Päike paisatab ja päikest nautima õue, annab energijat ja D vitamiini.

Oijah
Oijah

Milleks testima minna, see jääb natukene arusaamatuks? Ravi oma köha kodus ära ja mine tööle! Milleks joosta testima?

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Sest kui sul tuvastatakse Covid, pead jääma nii sina kui ka lähikontaktsed eneseisolatsiooni. N-ö tavaköhaga võid ringi kooserdada.

Hea Okkupant
Hea Okkupant

Milleks katsetada? Oli sul nohu – kirjutatakse COVID-19. jookse kolmas kord vaktsineerida, või neljas, viies.. surma diagnoos sulle kirjutavad – keemiline loll

Linlane
Linlane

Ükskord ei panda neid joomapunkreid kinni ja linn soosib oma suurüritustega sellele kaasa, paljud jätavad ära aga Haapsalu mitte ja kannatama peavad jälle teised

Varoona
Varoona

Päris palju meie linna elanikke sebib Tallinna vahet, need välisüritused ei loe suurt midagi. Ela ja ära vingu. Ei saa karta kogu aeg, siis lähed lolliks kätte ära.🙂

wpDiscuz