Tennise noorteliigas said turniirivõidud Patrik Rainer Kaljula ja Keven Ungert

Patrik Rainer Kaljula (vasakul). Foto: Vello Kuhi

Tallinnas Kadrioru tennisekeskuses noorteliiga I turniiril tegid meie noormängijad suurepärase esituse. Koju toodi kaks karikat neljast.

Patrik Rainer Kaljula andis viie mängu peale vastastele kokku kolm geimi ja tuli ülekaalukalt turniiri võitjaks. Finaalis alistas ta Mihkel Asmanni 4-1 4-0. Poolfinaali jõudis ja teenis tubli III koha Hannes Rabi. Kõige pingelisemad olid tal mängud esimeses ja teises ringis. Esmalt läks otsustavat setti vaja Klim Paškovi võitmiseks 1-4 5-3 10-6 ja seejärel veel põnevama lõpuga mängus Thomas Tompi alistamiseks 1-4 4-0 11-9. Seejärel veerandfinaalis võitis Hannes Aaron Kelle 5-4(6) 4-0 kuid poolfinaalis kaotas Mihkel Asmannile 2-4 0-4.

Tallinnas Tondi tennisekeskuses noorteliiga II turniiril näitas head mängu ja tegi väga hea tulemuse Keven Ungert, tulles turniirivõitjaks. Keven näitas head võistlejanärvi, kallutades tasavägised mängulõpud enda kasuks. Esmalt võitis Keven Kaarel Kaske 6-2 6-2, seejärel otsustavas setis Kristjan Ilvest 4-6 6-4 10-8, siis veerandfinaalis tasavägises mängus Oliver Nossovi 6-4 7-6(6). Poolfinaalis tuli võit esimese asetuse saanud Robin Rait Rikbergi üle suhteliselt lihtsalt 6-3 6-2. Finaal oli põnev, kuid Keven suutis oma paremuse maksma panna alistades Robin Luige tulemusega 6-2 7-6(7).

Turniiril mängisid ka Egert ja Gregor Trave, kes mõlemad said avaringis võidud. Gregor võitis Hans Henrik Leesiku 6-3 6-2 kuid kaotas seejärel Ralf Adamsonile 4-6 3-6. Egert oli parem Karl Leiusest 7-5 6-4 kuid seejärel pidi tasavägises mängus tunnistama Marat Tjumentsevi paremust 3-6 6-3 9-11.