3

Läänemaale lisandus üks nakatunu

Lääne Elu

info@le.ee

Koroonaviirus. Arhiiv

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 3084 koroonaviiruse testi, neist positiivseid oli 106, mis moodustab 3,4 protsenti testide koguarvust.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 26 inimesel. Harjumaa uutest nakkusjuhtumitest 23 on Tallinnas.

Pärnumaale lisandus 22, Tartumaale 18, Ida-Virumaale 12, Valgamaale ja Põlvamaale neli, Lääne-Virumaale, Võrumaale, Viljandimaale ja Raplamaale kolm, Hiiumaale, Saaremaale ja Läänemaale üks nakatunu.

Järva- ja Jõgevamaal uusi nakatumisi ei avastatud. Viiel juhul rahvastikuregistris elukoht puudus.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 68,6 ning positiivsete osakaal testide koguarvust 1,9 protsenti.

Ööpäeva jooksul avati haiglates kaheksa uut COVID-19 haigusjuhtumit, haiglaravi vajab 21 patsienti. Haiglaravil olevate patsientide keskmine vanus on 62 aastat, kõikidest haiglaravi vajavatest patsientidest on üle 60-aastased 13 inimest (61,9 protsenti). Surmajuhtumeid ööpäeva jooksul ei lisandunud.

Ööpäeva jooksul manustati 7431 vaktsiinidoosi, vaktsineerimisi on tehtud kokku 616 869 inimesele, vaktsineerimiskuur on lõpetatud 542 218 inimesel.

Üle 70-aastaste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 68,8 protsenti. 70+ vanusegruppi on üle 60 protsendi vaktsineeritud kõikides maakondades, v. a Ida-Virumaal.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Laine S.
Laine S.

Oluline info puudub artiklist. Kui paljud hauglaravi vajavate inimeste hulgas on vaktsineeritud?

maestro
maestro

934 näpuviga

maestro
maestro

sellel aastal on Läänemaal 394 haigusjuhtu
Kui anarhistid Toomel mässavad
mis ootab weel ees!?

wpDiscuz