19

Piltuudis: autojuhid loovad ise uusi parkimiskohti

Lääne Elu

info@le.ee

Maxima tagaparkla. Foto: Elen Freivald

Fotod: Arvo Tarmula ja Elen Freivald

Haapsalu Posti tänava remont ja kõrvaltänavate parkimiskeelud on Haapsalus kaasa toonud olukorra, kus autojuhid loovad kohtadesse, kus on lubatud parkida, ise parkimiskohti, mis on ohtlikud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jaan
Jaan

See on eraparkla. Omanik ei sekku, seega on kõik korras.

Urban
Urban

Ehk on Haapsalus kunagi ka tasuline valvega parkla. Lootus tsivilisatsiooni kolkasse jõudmisest ei kustu veel.

Nimi
Nimi

Tõepoolest, kui linn järjekordselt parkimiskollapsisse vajub, võiks ka kortermaja elanikul üks turvaline paik oma auto hoidmiseks olla. Olen nõus selle eest maksma.

ära anna ideid
ära anna ideid

võiks üks linn jääda eestisse kus veel üldse kusagil tasuta parkida saab

ToomasN
ToomasN

Autojuhtide traditsiooniline vastus.

Arvos
Arvos

Terve elu on ohtusid täis. Milline üllatus.

Sass S
Sass S

Ja kuidas kaubaauto nüüd kaupa toob ?

Arvos
Arvos

Enamusel autodel on olemas tagurpidikäik, mis paneb sõiduki tagurpidi liikuma.

ega
ega

teistmoodi maximasse ja apteeki ei pääsegi. käisin hommikul apteegis ja kõik kohad olid täis maxima taga. Ei poes ega apteegis polnud kokku niipalju inimesi kui parklas autosid. Järeldus. Ümberkaudsete asutuste töötajate autod pargivad poe parkla kinni.

Novotsiis
Novotsiis

Ega-see pole avalik parkla, tegemist on eramaaga, see kuulub Post 30,le. Linna elanikud vōiksid olla kursis, et seal majas asub Holm Bank, Lääne Elu- nendele ongi see parkla! Maxima on rendipinnal lihtsalt. Ja nagu mõni võimekas Egon oskab sōita ja leedukad mitte, siis see mis siin eile toimus oli pöörane. Kaubaautod, rääkimataDPD bussist, kes ei pääse ligi.

soh
soh

See nüüd küll pädev jutt ei ole, et apteeki ei saa. Apteeke on Haapsalus veel. Kesklinnas, mõnesaja meetri raadiuses üsna mitu, ligi saab autoga, jala, nii, nagu soovi on. Ja Maxima ei ole nüüd ka mingi selline pood, kus nüüd ilmtingimata on vaja käia.

do soh!
do soh!

see on elav näide sellest, kui ühe poe või muu asutuse juures ei ole parklat. Autodega ostjad ei tule lihtsalt poodi, kaupmehel või kohvikupidajal jääb raha saamata ja ei ole mingi raketiteadus, mis siis saab. Heal juhul teeb ettevõtja oma äri sinna kuhu tuleb ka autoga ostja või lõpetab tegevuse. Nii et jalgrattaga sõitjad ja muidujalutajad, autokasutaja saab ikka oma tavaari kätte ükskõik kus see pood ka ei asuks, aga teile jääb suur rõõm jalutada või rattaga sõita näiteks
Uuemõisa või Lihula maanted pidi kuhugile kuhu linn edasi areneb.
Teeme vanalinna autovabaks, nagu on mõne inimese unistus.?!

viloloog
viloloog

Ükskord on vanalinn autovaba niikuinii!

Ave
Ave

Enamus ongi seal Posti 30 töötajate autod, kes seal võivadki parkida.

Chr
Chr

Ei näe küll mingit märki, mis töötajatele mingi privileegi annaks… Pigem isegi mõtleks just klientide rahulolule, kes su äri külastavad!

K.s
K.s

Lubatud kohas parkimine ei saa õigusriigis, nagu Eesti, mitte ohtlik olla…Muidu oleks see ju keelatud karistatav väärtegu…aga on lubatud, nagu ka kaine peaga autojuhtimine…Muidugi Haapsalus on kõik võimalik…

Saate näha
Saate näha

Mulla tänava remonti minekuga hull parkimisolukord vaid süveneb.

KodanikS
KodanikS

Ja lapsed otsivad endile ise turnimis kohti. Väiksed lapsed käivad lossipargis wc-de juures torni tipus mööda müüri äärt ronimas.

Emme
Emme

Lapsed on sellel müüril turninud aastakümneid. Ma oleks minestanud, kui oleks teadnud, et mu oma lapski seal miilitsate eest ära jooksis.

wpDiscuz