7

Neljapäeval sai kaitsesüsti üle 300 läänlase

Läänemaa haiglas saab täna vaktsiinidoosi 40 inimest. Foto: Arvo Tarmula
Eile sai vaktsiinisüsti 332 läänlast. Foto: Arvo Tarmula

Eile sai koroonaviiruse vastase vaktsiinidoosi 332 läänlast, neist 104 sai esimese doosi vaktsiini ja 228 inimest teise vaktsiinidoosi.

Seni on Läänemaal vaktsineerimisi tehtud kokku 9162 inimesele, neist 6938 on vaktsineerimine lõpetatud.

Läänemaa täiskasvanud elanikkonnast on vähemalt ühe vaktsiinidoosi saanud 54,46%. Läänemaast suurem on vaktsineerimise hõlmatus Hiiumaal (66,2%), Tartumaal (59,08%) ja Saaremaal (55,43%).

Läänemaa omavalitsustest on vaktsineerimise hõlmatus suurim Vormsil (58,59%), seejärel Lääne-Nigula vallas (55,11%) ja Haapsalus (53,97%).

Laupäeval on Läänemaal taas plaanis massvaktsineerimine kui meditsiiniettevõte Eldred vaktsineerib kultuurikeskuses 500 inimest. Täna ennelõunal oli veel homsele vaktsineerimisele 20 vaba aega.

Ööpäeva jooksul manustati 14 899 vaktsiinidoosi, vaktsineerimisi on tehtud kokku 516 583 inimesele, vaktsineerimiskuur on lõpetatud 328 260 inimesel. Täisealiste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 47,7%.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Imestaja
Imestaja

Mis moodi see võimalik on ? Ma olen varsti kuu aega üritanud aega saada ja ütleb et Läänemaal aegu pole . Kas see on nö. letti alune defitsiit või?

Pamp
Pamp

Helista Suklesele , mul oli kohe olemas , edu .

Üllatus
Üllatus

Üllatus, aga kui Eldred oma vaktsineerimisajad digilukku üles pani, siis vähemasti kolmel päeval sai ennast homseks, st laupäevaks kirja panna.

Imestaja
Imestaja

See mul õnnestus jah viimaks. Viimasel momendil.

Mõistatus
Mõistatus

Milleks üldse seda sulle vaja on? Hakkad iga poole aasta tagant muudkui vabu aegu ootama ja vaatama.

Pamp
Pamp

Ah , las lolikesd tegelevad , neid liiga palju ju ……

Mis sa ikka imestad
Mis sa ikka imestad

Logi sisse digilugu.ee ja täna hommikul veel kindlasti oli aegu. Moderna vaktsiin.

wpDiscuz