15

Politsei sai väljakutse piiranguid rikkuvatesse baaridesse

Nädalavahetusel sai politsei väljakutse kahte Haapsalu vanalinnas asuvasse baari, mis rikkusid koroonaviiruse tõttu kehtestatud piiranguid.

Ühe väljakutse sai politsei reedel ja teise laupäeva, sest kohvikud olid avatud veel hilisõhtul, kui nad oleksid pidanud koroonapiirangute tõttu juba suletud olema.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Triibik
Triibik

Eks reeglid peaks kehtima kõigile.Aga tuleks katsuda kasvatada- kell 1 vesi ära ja kell 2 elekter hommikuni. Ka vanalinna inimestel on õigus öörahule.

vastik rahvus
vastik rahvus

ja kohe on platsis pealekaebajad, nagu 1940-ndatel……

Maakas
Maakas

Ausalt öeldes jääb mulle arusaamatuks, kuidas mingisugune kellaajaline piirang koroonaohtu vähendab. See, kas baar või restoran on lahti 22-ni või 23-ni ei oma enam mingit tähtsust. Covid viirus võib ju võimas olla, aga nii võimas see ikka ka pole, et kella tunneks ja vastavalt sellele tegutseks. Väga rumal piirang igal juhul. Kaebasid ilmselt konkurendid, kes oma klientide jutu kell 22.00 sõnapealt lõpetasid ja nad uksest välha viskasid.

Eino
Eino

Tegu oli vist siiski öörahu rikkumisega, loodan, et sellepeale ikka kaevati, siis on see mõistetav ja heaks kiidetud. See ju ammu kokku lepitud ja seda kokkulepet peab austama. Kirjatsurad lihtsalt tähtsustavad neid covidi piiranguid, kuna öörahu rikkumine läks samasse aega covid piirangute rikkumisega. Kui aga kaevati piirangutte rikkumise peale, mida ma ei tahaks inimestest uskuda, siis on küll kuri lahti ja nii inimene teha ei tohi!

ahah
ahah

kitukukkede nimed saadakse varsti teada niikuinii

Porollo
Porollo

Ja KituKukkedel Haapsalus kohta ei ole pikalt…

Linnapea kandidaat
Linnapea kandidaat

Tegelikult reeglid on täitmiseks. Kell 12 öösel läbustati veel hoovi baaris ka. Kui reeglitest kinni ei peeta tuleb tegevusluba ära võtta.

pealekaebajad
pealekaebajad

Luba ei võeta ära, sest on veel ka mõistlikke ametnikke, kes saavad aru, et need piirangud on absurdsed ja ebaseaduslikud.

Eino
Eino

Piirangud jah, aga öörahu on teine teema ja seda tuleb kõigil austada!

...
...

Küsimus on pigem selles, mis seda ei tehta? Loa äravõttu

Huvitav
Huvitav

Hakkab see üksteise peale kaebamine pihta. Mingi viirus ajab rahva omavahel tülli. Kohutav lihtsalt.

Huvitavale
Huvitavale

Rahva ajab tülli see, et mõned peavad reegleid täitma, aga teised otsustavad mitte täita. Seda ei saa nimetada kaebamiseks. Kohutav on see, et sa sellest aru ei saa.

...
...

te ei ole hea inimene. Saaks ainult karistada ja üles anda. Kas te ei saa aru, et see ei muuda ju mitte midagi paremaks. Kasvatus inimene! Kasvatus on see, mis soovitud tulemuse annab. KASVATUS!!!

Kodanik
Kodanik

Just ja mingist kellast kehtib öörahu. Pidutsege hommikul edasi.

Muidugi
Muidugi

Öörahu on ju selge ühiskonnaline kokkulepe, mitte mingi kellegi poolt väljamõeldud määrus. Kaks väga erinevat asja.

wpDiscuz