29

Valimisliidu HARI linnapeakandidaat on Urmas Sukles

Haapsalu linnapead Urmas Suklest on ametis aidanud püsida edevus ja võime halba unustada. Arvo Tarmula
Haapsalu linnapea Urmas Sukles. Foto: Arvo Tarmula

Eile õhtul otsustasid Haapsalu ja Ridala valimisliidu HARI liikmed, et nende linnapeakandidaat kohalikel valimistel on Haapsalu linnapea Urmas Sukles.

Suklese sõnul on HARI meeskond saanud seekordseteks valimisteks täiendust. „Me oleme sel valitsemisperioodil teinud väga head tööd. Linn on arenenud kiires tempos ja uued inimesed, kes HARIga tänaseks liitunud, soovivad linna arengus samuti kaasa rääkida,” ütles Sukles.

Haapsalu ja Ridala valimisliit HARI  läheb valimistele vähemalt sama pika nimekirjaga kui möödunud korral. Nelja aasta eest oli nimekirjas 41 inimest.

Haapsalu ja Ridala valimisliidu eilsel koosolekul linnapeakandidaati ei valitud. HARI liikme, Haapsalu aselinnapea Tõnu Parbuse sõnul ei ole valimisliidul linnapeakandidaati tarvis valida. „HARI-l on linnapea, kelleks on Urmas Sukles ja kes on täis entusiasmi linnajuhina jätkata,” ütles Parbus.

Haapsalu ja Ridala valimisliit HARI osales esmakordselt valimistel 2017. aastal ning sai ülekaaluka võidu. 25st volikogu kohast sai HARI valimisliit 12 kohta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Toslem
Toslem

Öeldakse, et inimene annab töökohal maksimumi viie aastaga. Edasine aeg on tiksumine. Haapsalu on juba pikalt tiksunud.

maestro
maestro

Eelistan Isamaad
valin Mart Laari alati

Einart
Einart

Vana kiidab ennast hoolega, kes ikka koera…… lakub kui mitte koer ise. Hea valijaid lollitada.

Tont
Tont

Mina ja mu tuttavad on siiani korduvalt hr.Suklese poolt hääletanud ning pole põhjust uusi valikuid teha. Kõige hullem,kui sotsid võimule saaks. Aga see oht pole vist väga suur. 😎

Nimi
Nimi

Oleksin oodanud nendepoolt uut inimest. Kuna valimistel oli plaan hääletada selle etakonna inimese poolt kuna ta on meie küla nö. inimene, siis praegu hakkan mõtlema juba oma hääl anda teisele erakonnale. Tahaks lihtsalt näha linnapeana ka kedagi teist lootuses, et ehk saavad ka külad rohkem tähelepanu.

Misasja
Misasja

Tuulelipp valija, kes ei usu enda valikutesse. Rohkem usku!

ammu
ammu

teada arvamus, vana on harilikult juba ennast täis õginud , uus hakkab aga usinasti põske koguma, nii, et parem vana

merle
merle

igal aastal küüdistab suklese ja karilaiu võim läänemaalt 300 inimest. kõik on rahul , see on demorraatia:)

Ei tea
Ei tea

Samas võib ju uus ja hullem tulla. Ma päris kardan kohe, kui peaks juhtuma nii, et keegi sotsidest või keskerakonnast pukki saab. Nii et parem las olla nii nagu on

Juku
Juku

Sa vist ei teagi, et meie linna juhib juba aastaid keskerakondlasest volikogu esimees. Linnapea on suures osas tema käsutäitja.

Majaomanik
Majaomanik

Õnneks on sotsidel Haapsalus nullilähedane kandepind,ei ole hullemat,kui sotsid võimule pääseksid.

ants
ants

vana on sotsiaalmeedias hakanud ka endast kolmandas isikus rääkima, respekt.

linlane
linlane

Teinud väga head tööd? Kuidas seda nüüd mõista? Õigemini öeldes tegid oma igapäevast tööd, mis on kohustusena kirjas. Ei ole ei Sukles, ega ka HARI vabariigi valitsusele lähedal seisev MTÜ. Kui midagi suuremat Haapsalus nende aastate jooksul ära tehti, siis seda tänu volikogu esimehe lobitööle valitsuserakonnas. Suklesel ei läinud midagi nii kergelt nende rahade kulutamine, meenutage kasvõi veidi seda Tallinna maantee ehituse saagat.

Uudu
Uudu

Et siis kui Õiglast,keskerakonda ei vali, siis raudteed ei tule

Eino
Eino

Te ei jaga teemat. Ainult vihakõne tuleb

toetan
toetan

refist pioneerijuhti, kui oskab , kes aias, kes aias, võib ka riigi tüüri juurde lasta, nagu ütles suur lenin

Juku
Juku

Sedasama oleks võinud siis ju aastal 1993 ka praeguse linnajuhi kohta ütelda.

jaanus
jaanus

võimuhullud lahkuvadki poliitikast vaid jalad ees. Ilmselt seisab doktor memgelel sama tee ees.

wpDiscuz