3

Neljapäevast saavad vaktsineerimisele aegu broneerida üle 40-aastased

Koroonavaktsiin. Foto: Arvo Tarmula
Koroonavaktsiin. Foto: Arvo Tarmula

Sellest neljapäevast avaneb digiregistratuuris võimalus üle 40-aastastele end vaktsineerimisele kirja panna. Ülejäänud ehk 16-39-aastased saavad end vaktsineerimisele broneerida alates esmaspäevast, kirjutas ERR.

Üle 40-aastased saavad end kirja panna ka siiski alles vähemalt järgmisesse nädalasse, juhul kui sinna vabu aegu tekib. Aegu lisatakse jooksvalt, vastavalt vaktsiinitarnetele.

Vaktsineerimisega tegelevad keskused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Lisaks jätkavad vaktsineerimisega Rakvere haigla, Kuressaare haigla, Hiiumaa haigla, Viljandi haigla, Jõgevamaa haigla, Raplamaa haigla, Läänemaa haigla, Järvamaa haigla, Lõuna-Eesti haigla ja Valga haigla.

Perearstid jätkavad eeskätt riskirühmade ja eakate vaktsineerimisega ning teiste dooside manustamisega, kuid vanemaealised ja riskirühma kuuluvad inimesed on oodatud ka vaktsineerimiskeskustesse.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jaan
Jaan

Kas neid aegu saab siis Lääne elus registreerida?
Digiregistratuuris pole sell kuul veel ühtki vaba aega olnud.

Asunik
Asunik

LE elab tulevikus 🙂
Helistage Päästeametisse kui ei tea mis päev täna on.

Tohoh
Tohoh

LE ongi ju teistele suunanäitaja ja parema tuleviku tooja!

wpDiscuz