10

Irja Lutsar: suurüritusi suvel ei toimu

TÜ meditsiinilise mikrobioloogia professor Irja Lutsar
TÜ meditsiinilise mikrobioloogia professor Irja Lutsar

Teadusnõukoja juhi Irja Lutsari hinnangul suvi tänavu küll ära ei jää, kuid tuhandete inimestega suurüritusi loota ei tasu. Siiski on lootust väiksemateks kontsertideks ja sündmusteks.

„Ma siiski tahan loota, et mingeid üritusi suvel saab teha,” ütles Irja Lutsar R2 saates „Pulss”.

Lutsar kinnitas, et saab esinejatest aru, kes praegu hoolega üritusi välja kuulutavad, kuna suvekontserte oktoobris teha ei saa. „See risk on, et kui olukord on väga hull, siis on oht, et see üritus jääb ära. Mida võib öelda, siis selliseid suurüritusi, ma kardan küll, et ei toimu,” sõnas ta ja lisas, et peab silmas tuhandete inimeste osalusel toimuvaid sündmusi.

Päris selliseid üritusi nagu sai lubada mõni aasta tagasi, Lutsar kindlasti tänavu veel ei näe: „Aga kontserdi korraldamine nii, et meil on meetmed kasutusele võetud, see võib kõne alla tulla.”

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Gert
Gert

Linn rahulikum!

Mr pano
Mr pano

Jälle suvel lantimisvõmalusi vähem….

Uku
Uku

kasuta interneti. Kes see enam linnavahel landib. Eelmisest sajandist oled vä?

Majaomanik
Majaomanik

Öeldi Sulle selge sõnaga,et jäävad ära,mida Sa planeerid ja ostad!?

majaomanik oss
majaomanik oss

Lugeda ei oska või?- toimub ja siis ikka ei toimu…..

umbuu valitsus
umbuu valitsus

Täiesti umbluu-jutt, kuidas saab üritusi planeerida, kui ei tea mingeid kriteeriume? kuidas teavad inimesed pileteid hankida, kui ei tea isegi, kas need toimuvad?…..

Hellat
Hellat

Sina oled lubaja, vä?

pinn
pinn

Kas tõesti peab olema kõik ette kirjutatud ja siis kiunute, et ehitatakse politseiriiki!

Agu
Agu

valge raamat on püha ja seda võib ligeda alles viie aasta pärast

LEE
LEE

See Lutsar on iga nädala takka mingit eri juttu ajand. See tädi pole mingi lubaja ega keelaja. Valitsuselt ootaks normaalset kommunikatsiooni – valges raamatus foori alla kirjutada “valitsus kehtestab osalised piirangud” pole mingi normaalne viis. Konkreetselt vaja teada – Kollane olukord – piirangud sellised – sees niipalju väljas naapalju … kohvikus nii ja poes naa

wpDiscuz