14

Haapsalu üürimaja sai valmis

Samal ajal kui vast valminud üürimaja ees peeti avakõnesid, paigaldasid töömehed veel aknapiirdeid. Foto: Arvo Tarmula

Samal ajal kui vast valminud üürimaja ees peeti avakõnesid, paigaldasid töömehed veel aknapiirdeid. Foto: Arvo Tarmula

Teisipäeval avati Niine tänaval Haapsalu üürimaja ja esimene elanik kolis juba samal päeval sisse.

Haapsalu Linnamajanduse juhi Peeter Vikmani sõnul oli ehituse valmimise tähtaeg kolmapäeval, mistõttu teisipäeval olid mõned liistud majas veel paika panemata. „Nagu korralik tudeng ikka – viimasel päeval jõuab väga palju teha,” ütles Vikman avamisel.

Samal ajal kui üürimaja ees peeti kõnesid, sättisid ehitajad paika aknapiiret. Aknad on majal suured – maast laeni, nende ette on piirdeid vaja.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
hmmm
hmmm

Palju sinna väikesesse Haapsalusse selliseid maju vaja on? Pooled sealsetest kuuluvad pehmete seintega palatitesse ja teine pool võiks ausalt end rutemini juba surnuks juua. Need üksikud kes veel labidat käes hoida oskavad paras oma saatusekaaslastele haudu kaevama sundida, piitsa ähvardusel, muidusööjad sellised. Parem aidaku selle raha eest inimesi kes omal süül pole hätta sattunud. Näiteks sellise kontingendi võsukestele hariduse ja töö võimaldamine, et neistki kasulikud inimesed saaksid, muidu vii aga sinna lastekodusse, tulemuseks pooleli jäänud kutsekas abiõppekavaga ja hiljem sama koha elanikud

Lutikas
Lutikas
Käisin üks kord tööasjus Tallinnas mingi 7-8a tagasi Järvevana teel elektriseadmeid kontrollimas. Seal kõrvuti suht uued sotsiaalmajad. Majad välimuselt nagu uued. Sisse astudes ühes korteris tuli lämmatav lehk vastu. Mingi vanaeit praadis kala, poeg, minija ja keegi töll veel vahtisid lollide nägudega vastu. Toas ringi vaadates oli arvutilaua klaviatuuri ümbruses, kus käed ja küünarnukid ilmselt lauda puutusid veel enamvähem sile, aga muu laud vähemalt poole sentimeetri paksuse mustuse kihiga kaetud. Põrand oli nii jube must, et, kui oleks tossud ära võtnud, siis poleks jalad enam tossudesse mahtunud. Nii räpaseid inimesi pole isegi telekas Aafrika kohta saadetes näinud. Kusjuures tondid ehtsad… Loe rohkem »
Ram
Ram

Tamme 21a tuleks sinna ümber paigutada.. Hea oleks kui ennem suve. Saaks siinsed elanikud ehk taas rahus ja vaikuses elada.

Harald
Harald

Mis seal 21a siis toimub???
Rahu ja vaikus seda võin kinnitada patrullijuhina

Ram
Ram

Aga tuleb see veinikärbes siis vahel kainepeaga ka tööle, pole silmad vinest pilukil ja kõrvus kohinat.

Lutikas
Lutikas

Juba tean, keda sinna kolitakse. Täiesti mõttetud tegelased. Maja lagastatakse mõne aastaga ja veel ka linna rahade eest.

Harald
Harald

Eks Tulbi tänav kolitakse sinna… 🤪

Valdo
Valdo

Hea Harald. Pöördu palun arsti poole, kuna vihkamine ei ole tervislik.
Püsi terve, t. Valdo.

Uimane
Uimane

homme , saad vastu pead , vist alumist ……

Harald
Harald

Üürimaja???
Asotsiaalide peatuskoht, kelle üüri Linnawiletsus kinni maksab… 🤪

Uimane
Uimane

eks ikka lihtlabased lolikesed , ju needsamad MAKSUMAKSJAD , kes sellele imbetsillile sanatooriumi kinni maksid ……….ehk siis ikka , läänlased …..

Anti
Anti

Aga Sipelga 14 tänava elanikud (mutionu Peeter Ott ) kuhu nemed jäävad? Neil nii raske elu.

Puzikov
Puzikov

ehk siis nagu ikkagi lehest selgus on tegemist tagavara sotsmajaga. Artiklites ja lehtedes on ta ikka neutraalsema nimega ehk siis üürimaja. Loodame, et seal grillinurgas hakkab käima korralik melu ja pool rajooni tuleb istuma ja õllevirret mekkima. Jämm kestab pikalt …

Harald
Harald

Alla säästu kange seal ei tarbita

wpDiscuz