23

Enefit Green kaalub kohtusse pöördumist

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Aulepa tuulepark. Urmas Lauri

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
arvamus
arvamus
Vambola
Vambola

Igavene jama selle endise Eesti Energiaga. Vartsi ka Elektrilevi neelab Imatrat…

Maakas
Maakas

Kui EG-l on kaal, siis kaalugu mida tahab, aga Läänemaa jätku rahule! Mida nad seal kohtus nõuaksid? Nagu lasteaialapsed, kes viskavad end põrandale selili ja röögivad, et meie tahame. Tuulepargid on kõige mõttetumad asjad, mis välja on mõeldud. Eriti tobe on neid ehitada juhul, kui nende rajamiseks tuleb hävitada sadu hektareid metsa.

Mis asja
Mis asja

Seda arvamust et tuulepargid on kõige mõttetumad asjad, pead sa küll põhjendama. Huvitav millega?

Mis asja
Mis asja

Läänemaa jätku rahule, aga Ida Viumaal ja Harjumasl tehku mis tahavad?

noo
noo

Enefit Green kasutab talle seadusega ettenähtud õigust. Neil on omad huvid, mille eest nemad seisavad. Nii võib käituda absoluutselt igaüks.
Sadu hektaried metsa hävitatakse sellepärast, et meile meeldib soe tuba, veega peldik, internet, elektrivalgus, uued autod, soojamaa reisid ja palju-palju muud värvilist ja läikivat kribu-krabu.
Ühed toodavad meile metsi raiudes ja tuuleparke rajades neid hüvesid ja meie võtame need kahel käel rõõmsalt vastu. Õigem oleks öelda, et meie maksame need kinni, sest ilma enam elada ei oska.

Mis asja
Mis asja

Ja kes teab millal see protestijate eneste eramets rahaks tehti? Võib-olla juba ügeksakümnendate alguses. Ja osteti tutikas auto mis nüüdseks on juba vanaraud.

loodavad
loodavad

et lähevad vähemuse alla keda kiusatakse taga, homme võivad tulla liputama sibula lipuga

Nojah
Nojah

Söö söö Sibulaklopsi, ja ära ise nutma puhke!

Agu
Agu

Millest nad aru ei saanud huvitav?

Nojah
Nojah

Usun et nemad said hästi aru, et riik kuulub kõigi omavalitsuste inimestele, et tööstuslikke projekte, tuleb üle Eesti jagada.

Teie ei saa aru, et te pole priviligeeritud staatuses.

Risti ja Palivere inimesed pole tähtsamad kui Ida-Virumaa või Harjumaa inimesed.

Ka teiste maakondade inimesed armastavad oma kodukohta ja kodukoha loodust.

Agu
Agu

Just täpselt, kõik inimesed on tähtsad. Pole üks parem teisest. Ja tublid on need, kes oma kodupaiga looduse säilitaõise eest välja astuvad! Masilmas pole väga palju enam kohti, kus puhtust saaks nautida. Maksumaksja raha eest on muidugi lihtne kohut käia, omast töötasust ja preemiast las maksavad, siis mõtlevad rohkem järele ja võibolla jõuab kohale ka siis, mida neile öeldi!

Nojah
Nojah

Aga valikut ei ole sest ilma tuuleparkideta istume varsti ilma elektrita pimedas ja külma käes.

Agu
Agu

:)))seda kindlasti. Tuulik päästab maailma 😀😀😀. Ei tasu ühest väiksest asjast nii tähtsat teha. Mõtle milline turvaprobleem see olejs, kui mingist tuulepargikesest sõltuks energiatootmine. Pealegi tuulevaikuse korral vajab tuulepark ise tuge ju.

Hellat
Hellat

Põlevkivi küljes me ka kaua rippuda ei saa, sest see oleks suurem turvarisk

Maakas to hellat
Maakas to hellat

Turvarisk on metsade hävitamine, mille tulemusena see kliimasoojenemine toimubki. Terves maailmas, meil kaasaarvatult, käib selline raiumine, et pole hool ega hoobil vahet ja siis imestatakse, et kliima soojeneb. Selleks ei pea teadlane olema, et mõista, milleks mets planeedile vajalik on.

Misasja
Misasja

Palun seletage mismoodi põlevkivi turvarisk on? KAs mõtlete globaalse soojenemise riski või? Eesti põlevkivi on meie planeedi oht?

Nojah
Nojah

Selge tahad siis põlevkiviga jätkata, me ei saagi ju seda teha. 🙂

arvaja
arvaja

See on EG poolt tühi loba. Pettusega alustasid ja pettusega tahavad lõpetada.Jutt, et meil ole tulevikus elektrit on sama naeruväärne, et meil pole kohvi või banaane. Nagunii ostab Eesti täna elektrit sisse, miks peaks inimesed laskma nendel puukidel- roherahapesijatel oma kodukoha ja Läänemaa ära lagastada, meie oma raha eest, maksumaksja raha eest- vaadake oma el. arveid.

Hellat
Hellat

SA OLED ISE PRAEGU ÜKS SUUR PETTUS SIIN:

Nojah
Nojah

Kõige suuremad rohelised siin kommentaariumis, on oma erametsa ise ammu maha müünud ja tänapäevaste hüvedega vägagi harjunud. 😀

Hmm
Hmm

Ei pruugi tõsi olla. Egas kõigil metsa pole

Mis asja
Mis asja

Protestijatel oli kindlasti.

wpDiscuz