11

Lääne-Nigula lükkas Enefit Greeni nõude tagasi

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Viirtsu tuulikud. Urmas Lauri

Viirtsu tuulikud. Urmas Lauri

Lääne-Nigula volikogu otsustas neljapäevasel istungil tagasi lükata Risti tuulepargi ehitaja nõude, et volikogu võtaks tagasi oma otsuse tuulepargi eriplaneering lõpetada.

Vaide tagasilükkamise poolt hääletas 18 volinikku, vastu oli neli ja erapooletuks jäi kaks volikogu liiget.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Põlvepoliitik
Põlvepoliitik

Mis sa toruloru ronid sinna volikokku kui sa erapooletu (ükdkõikne) oled!

Agu
Agu

kardab vastutust võtta oma arvamuse eest. Ootab millised tuuled peale valimisi puhuvad, siis ei saa keegi talle näpuga näidata, et näe oli poolt, või et näe oli vastu, lihtsalt üks mõtetu kohatäitja, kes vaatab, mida teised arvavad.

suvitaja
suvitaja

Ei lähe kaua aega, kui poliitikud ühendavad Eesti Venest lahti.Rohelised ammu võitlevad puidu ahjuajamise vastu. Elektriautod suruvad igast riigist sisse. Põlevkivi ei lasta ka põletada!Kas Texsas on meelet läind? Või on lihtsam tõrvikuid põletada ja elektrimeestele peksa anda?

Arvos
Arvos

Sina oled suvitaja aga inimesed peaksid aastaringselt selle jama sees edasi elama.

Novot
Novot

ärge nüüd seda tuulepargikest maailma keskpunktiks ka pidage. Projekt on tühine energiatootmise seisukohalt. Küsimus on pigem selles, et kes, missugust ja kui palju kasu saab sellest.

Rähn
Rähn

Lihtsalt pole sõnu- eriline ülbik see enevit ! Kuidas saab mingi firma omavalitsuselt midagi NÕuda ?? Ja kohalike inimeste arvamus on üldse suva ? Vägisi tuleb Itaalia maffia meelde….😐

jamps
jamps

irw, eks olegi suva .. istute pimedas. teised ullid streigivad piirangute vastu, kolmas on kõva ärimees … ainult , et esimese tõrke peale jookseb riigilt palgatoetust küsima ja hea meelega veaks pagulasi … on siis seda riiginikatsit üldse vaja ….

Agu
Agu

jamps sa ajad täitsa jama ju, paned kõik erinevad teemad ühte patta ja teed selle tuuliku teema nagu nii oluliseks, et ilma selleta sureme kõik välja. Täielik jama, tekib küsimus, millist kasu sa sellest saad, et need tiivikud undama pandaks? Pole vaja siia tulla propageerima seda, inimesed pole nii lollid, kui sa neid pead!

Nojah
Nojah

Kaudse kasu. Riik võtab omavalitsust tõsiselt, tööde juures saavad tööd oma valla firmad jne. Tasuta ei jagata midagi, oma lastele pärandate sellisel juhul nälja ja vaesuse.

tundub
tundub

et EG tahtis tulla L- Nigula valda pettusega. Polegi kolme võrreldavat ala, mis vastaksid seadusele. See üks ja ainus oli ammu juba välja valitud kohalike ärikate mahitusel.Õnneks pani ärikate mahitusele käe ette kohalik kogukond, kes pettuse esile tõi. Läänemaa elektrita ei jää, seda pole küll karta.

Nojah
Nojah

Kus see pettus sul on? Oige alustati dialoogi.

wpDiscuz