18

Lääneranna vallavanemaks sai Andres Hirvela

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Lääneranna volikogu 21st liikmest osales erakorralisele volikogu istungil 12, neist 11 hääletas Peksari umbusaldamise ja Andres Hirvela vallavanemaks valimise poolt. Kuvatõmmis

Lääneranna vallavolikogu avaldas oma tänasel erakorralisel istungil umbusaldust 91 päeva valda juhtinud Arno Peksarile, uueks vallavanemaks sai Andres Hirvela.

Umbusalduse poolt hääletas 12 istungil viibinud volinikust 11. Uueks vallavanema kandidaadiks esitati Andres Hirvela, kes kogus samuti 11 poolthäält.

Umbusalduse Peksarile andis Lääneranna vallavolikogu 11 liiget sisse 11. märtsil. Volinike sõnul puudus pikemat aega koostöö volikogu ja vallavalitsuse vahel, viimane on volinikud jätnud infosulgu ja valla rahaline seis on kriitiline. Peksari sõnul ei vasta etteheited tõele.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Peter
Peter

Tuleb välja, et peksar kõige targem .. see nali jõuab kohtusse ja kui tõepoolest on nii kirjas nagu volikogul mitteosalenud räägivad muutub kõik õigustühiseks.

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Ma arvan, et hiljemalt esmaspäeval hakkab valla areng enneolematul kombel vohama.

Elanik
Elanik

Tundub, et strateegia oli 3 kuud tagasi nii välja töötatud, pakuti vallavanema kohta, et saaks volikogu esimehe uue valida ja seejärel umbusaldada

Mees42
Mees42

See oli äge koht ülekandes, kui Hirvelalt küsiti Postimehes avaldatud rahaasjade ja erasõitude kohta. Mõmm, mõmm, mõmm. No ei olnud veenev.

Läänlane
Läänlane

Volinikud ei tule volikgu koosolekule. See fakt räägib iseenda eest🙃

Mees42
Mees42

“Volinike sõnul puudus pikemat aega koostöö volikogu ja vallavalitsuse vahel”
Peksar sai olla vallavanem 91 päeva, millest räägite üldse?

mare
mare
Lihula elanik
Lihula elanik

Kas uue vallavanema naine pole mitte volikogu esimehe õde? Võim ühe perekonna kätte! Uuel vallavanemal on seljataga probleeme nii Koonga kui Sauga vallavanemana. Trükisõnas kui ka teles on neid isikliku ja riigivara sassis suhteid korduvalt valgustatud. Peame uute valimisteni vastu pidama, ilmselt stagnaperiood on ootamas. Praeguses võimuvõitluse olukorras on väga kahju meie noore ja aktiivse vallavanema hukkumisest.

jamps
jamps

kõikse karmim asi ja suurim kahju on selles, et see mees ju sots. täieline sots, sots mis sots … on teil ikka hullumaja seal.

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

M.Malga ja teiste volikogu EKRElaste sotsilembus kõike seda toredat võimaldaski.

Mati
Mati

Nad ongi sotsid, eeotsas M. Malgaga. Vaata äriregistrist järgi kui ei usu.

Agu
Agu

sots või? Ehh, no siis on küll pahasti. Jääb loota sügise peale ja eestimeelse rahva koondumisele sel päeval. Tänavatele me ei tule, aga anname siis valimistel nii palju, kui suudame koos!

Tiit
Tiit

Tule tagasi kodukanti Aivo!

Tiit
Tiit

Kas see kõik on õige, mis Mare toodud lingis kirjutatud.
Kui jah, siis….

wpDiscuz