13

Vandaal lõi Haapsalus kellasseppa ja lõhkus vitriini

15. veebruari pärastlõunal kella 13.20 ajal sai politsei teate, et Haapsalu kaubamajas lõi 45-aastane mees kellassepatöökoja töötajat ning lõhkus vitriini klaasi.

Haapsalu kellassepa Silver Kingisepa sõnul oli eile üks mees alkoholi liialt tarvitanud ja laamendas. „Praegu on asi uurimise all ja ei taha sellest rohkem rääkida,” ütles Kingisepp.

Teisipäeva hommikul oli Haapsalu kellassepp valimas uusi vitriiniklaase – siis selgub ka tekitatud varaline kahju. Kingisepp lisas, et vandaal lõhkus töökojas palju asju.

Sama päeva õhtul sai politsei teate, et Haapsalus Kuuse tänaval kaupluse juures lõi seni tuvastamata mees 48-aastast meest, kes sai viga.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Number
Number

Mõtetu kuju, kellele meeldib peksta ja laamendada. Selliseid kutsutakse vandaalideks. Loodame, ET Saab lòpuks reaalse karistuse.

pole
pole

veel süüdi mõistetud , aga juba vandaali silt küljes

Ehh mis
Ehh mis

vitriinid läksid ise katki või? Tunnistajaid ju on. Kui kohtunik sel ajal seal ei olnud, siis see ei tähenda, et see tegelane süüdlane pole. Soga ajate mingi seaduseraamatu järgi, aga kogukond on targem ja teab mida sellistega teha ja kes sellised on!

Para Grahv
Para Grahv

Sul on õigus- peaks ütlema lihtsalt tavaline pätt.Aga Haapsalus on kõige leebemad karistused Eestis ning et reaalselt kinni minna,peab kellegi ära tapma.Praegusel juhul on tegu avaliku korra raske rikkumisega, mis meie kohtus võib jääda lihtsalt tavaliseks solvamiseks.Kahjuks.

Agu
Agu

EI ole, see tegu oli sooritatud röövimise eesmärgil. Ettekavatsetud röövkallaletung läheb juba päris hea paragrahvi alla. Ja selle eest tuleb hoolt kanda, et see nii ka läheb!!! Mis kurat toimub, et igaüks võib tulla väikelinnas röövima ja segi peksma -laamendama. Ei lähe läbi. Esimesele tolale kohe täie rauaga, siis järgmistel potensiaalsetel võibolla tõrgub meel selliseid rüüsteretki ette võtta.

Nii on
Nii on

Siis kui koolis kirjatehnikat õpetati, olid turvamehed käru lükkamas. D.

Turva
Turva

Ära lõksi kui midagi ei tea

Jjj
Jjj

Coop peab Silverile ihukaitsja palkama

Harald
Harald

Need nn. Kurvamehed on seal ainult taskuvargaid püüdmas.. Füüsilise rünnaku tõkestamisel neist abi pole loota

Agu
Agu

oot, ma tean veel mismoodi töö käib. Kui ostukärud on ilusasti ritta lükatud, siis peab jälgima, et keegi parklas liiga kaua kohta kinni ei hoiaks :))))

Turva
Turva

Kui asjast midagi ei tea hoija oma möla kast kinni!!!

ehh
ehh

võibolla seletad siis teistele ka mida nad ei tea!? Hoia mitte hoija, krdi “kõrgharidusega” turvad rsk

ehh
ehh

soovitan vaadata Sander Õigus “Turvamees” https://www.youtube.com/watch?v=Bp5G4O1WWbY

wpDiscuz