Politsei tabas üle 140kilomeetrise tunnikiirusega sõitnud juhi

Täna mõõtsid politseinikud kiirust Männiku teel. Arvo Tarmula

Politsei pidas 6. jaanuaril kella 11 ajal Risti-Virtsu maanteel kinni enam kui 141 kilomeetrise tunnikiirusega sõitnud juhi.

Haapsalu politseijaoskonna patrulltalituse juhi Meelis Laurmanni sõnul läks kirja kiiruseületamine 42 km/h, sest sisse on arvestatud ka radari eksimus.

Kiiruse ületajat võib oodata rahatrahv kuni 800 eurot, arest või juhtimisõiguse äravõtmine kuni aastaks.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Haapsalust.
Haapsalust.

Risti-Virtsu maanteel sõidan mina väga sageli, nädalas ikka 3 korda. Ja nagu postist sõdetakse minust mööda, vahet pole mis kell, kuupäev või nädalapäev. Sellised kupatajad ja nii juba 10 aastat.

ristiinimene
ristiinimene

mitte ainult kiiruse ületamine,sõidetakse üle maha märgitud ohutussaarte,üle topelt pideva joone. Sõidan väga tihti Virtsu suunas ja iga kord keegi rikub eespool mainitut.

K.s
K.s

A sõitke siis pisut kiiremini, nt 98kmh ja kõik läheb oma kohale… Enam ei sõideta mööda ja ka Teie ise ei tolgenda jalus…Saan muidugi Teist aru kui Teie sõiduk või tervis normaalselt liigelda ei võimalda…

Miralda
Miralda

Ikka on meie hulgas sinisilmseid!

Kodanik
Kodanik

Koluvere 70 alast tuisatakse 100 läbi.

Misasja
Misasja

See on täpselt see jutt, et mulle tundus nii, et see rikub seadust. Arvasin, et tema tulistas. Tundus, et sõitis lubatust kiiremini. Vastikud on sellised inimesed, kes targutavad. Pärast tuled politseiga täpsemalt küsima, siis hakkavad keerutama, et ega täpselt ei näinud ka ja ning tegelikult ma kuulsin seda hoopis naabri käest jne. Kui pole täpset teavet, siis ei pea külajutte lahti laskma!!!!

Kohalik
Kohalik

Kust radari ostsid?

Kodanik
Kodanik

Mis radarit mul vaja. Juba tükk maad enne 70 tõmmatakse mööda ja ei mingit hoo maha võtmist.

Ja
Ja

Nõustun eelkõnelejaga. Kiitus ametnikule, kes õigel ajal õiges kohas oli!

kodanik
kodanik

Kiidan ja tänan!

Arvos
Arvos

Pole küll suur number, millest kära teha.

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Mullu võttis Saaremaal Audi roolis “madallendur” kolmelt inimeselt elu.

hmm
hmm

no aga see on ju teine maantee. Olete sõitnud? Nähtavus on hea, liiklejaid vähe, teekate suurepärane. Madallendajal olid need näitajad kõik halvad.

Totoh
Totoh

No ikka on!?

wpDiscuz