16

Nõva pood alustas taas kauba kojuvedu

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Aivar Oruste sai toetust nii Pürksi poe remondiks kui ka Nõva poetrepi kohendmiseks. Arvo Tarmula
Aivar Oruste. Arvo Tarmula

Esmaspäevast saab väikesest Nõva poest ja Mõisa kohvikust taas kaupa koju tellida, eakatele maksab Lääne-Nigula vald kojuveo kinni.

„Tänasest hakkasime pihta,” ütles Nõva poe omanik Aivar Oruste esmaspäeval. Nõva pood oli Läänemaal esimene,kes eriolukorra ajal toitu koju hakkas vedama. Toona alustati Nõvast ja laieneti Haapsaluni välja. Praegu saab Nõva poest kaupa tellida Lääne-Nigula valla piires ja Harjumaale Padiseni. Kojuvedu maksab sõltumata kaugusest viis eurot.

Mõisa kohviku juhataja Margit Grencštein ütles, et kojuveoga hakkasid nad uuesti pihta, kuna ostjad on seda küsinud. Kaupa saab tellida telefonitsi, kohale viiakse kolmel päeval – esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
penskar
penskar

Liitri piima ja ühe leiva hind on €1 ja sellele lisandub €5 kojutoomise eest, mille maksab kinni vald (riik)……kas see on mingi ‘nutikas Eesti’ uus idufirma või mis?

kõlvatu konkurents
kõlvatu konkurents

Miks ei maksa vald siis pensionäridele mujalt tellitud kauba kohalevedu kinni? Praegu tehakse kohalik pensionär sunnismaiseks ja sõltuvaks vaid Nõva poest. Miskit haiseb kõvasti.

ärimees
ärimees

Aivar jälle kavala lükke teinud, arvestades et Nõva elanikest 90% on pensionärid ja vahemaad sõita ikka väga lühikesed, siis Nõva piirkonnast tiksub oma kukrusse kena kopikas.

tahaks teada
tahaks teada

Mis otsuse alusel maksab vald eakatele toidu kojuveo Nõva poest kinni? Aga kui eakas tellib Selverist või mujalt? Kas makstakse ainult siis kui ettevõtjal maksuvõlga pole või igal ajal?

kohalik
kohalik

pidevalt on vingumist, uskumatud vingupunnid

Mis toimub
Mis toimub

Kas mitte ei ole jälle huvide konfliktiga tegu. Volikogu liige, Nõva osavallakogu esimees, kaupluse omanik- toimetab kauba koju ja vald maksab veo kinni. Kas mitte ei peaks mingil moel veo hankega tegemist olema. Jälle Nõva uusrikas ja Mikk toimetavad.

Sass
Sass

Vedu makstakse kinni ainult pensionäridele. Ärge hakake jälle suskima.

nojah
nojah

lihtne küsimus – aga konkurents? kas vald maksab kinni ka siis veo kui pensionärid hoopis Selverist tellivad? selle võiks juba keelatud riigiabi alla liigitada ja EL-ist õigust nõudma minna 🙂

Jampsik
Jampsik

Kle, tassi omale kaupa siis ise kui ükski asi sulle ei kõlba. Kogu aeg üks vingumine. Või mine aita tasuta vanureid.

konkurents
konkurents

Selver toob 5€ eest kauba Tallinnast Nõvale.

lisaks konkurentsile on
lisaks konkurentsile on

Selveris ka valikut

seal
seal

märksa odavam ka kui nõva poe kaup

vaba valik
vaba valik

Isver susver, tellige siis Selverist, kiunu vähem.

Tiit
Tiit

Nõval pole Selveri poodi.

praegu
praegu

Võid omale selveri poe suisa ukse taha tellida, milles küsimus.

Jampsik
Jampsik

Jälle vald süüdi või

wpDiscuz