24

Harri Puskar: LGBT-debatti saab pidada lugupidavalt

Lääne Elu

info@le.ee

Harri Puskar, Telia reklaamikonsultant, Isamaa liige

Harri Puskar, Telia reklaamikonsultant, Isamaa liige

Ligi kaks nädalat on Mart Helme kurikuulsa intervjuu tõttu käinud aktiivne ühiskondlik arutelu homoseksuaalsusest ja LGBT-kogukonnast.

Olles vastu teistele ametlikele kooseluvormidele mehe-naise abielu kõrval, pean Helme öeldut täiesti kohatuks. Selline seisukoht asetab mind kahe tule vahele (ühel pool Helme toetajad, teisel pool LGBT-liikumise toetajad). Määratlen end evangeelse kristlasena, mistõtu minu seisukohad tuginevad peamiselt piiblile.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
täiesti
täiesti

mõttetu teema, mine näita ennast kapteni kõrtsis, seal määratletakse sind kindlasti õigesse lahtrisse

Kodanik
Kodanik

Normaalsed kodanikud ei käi kapteni kõrtsis

Viktor Samakas
Viktor Samakas

Tühine haige osa elanikkonnast ei saa nõuda tervete inimeste mõttelaadi muutust.

uskmatu toomas
uskmatu toomas

Muidugi saab kui vähemus ei tahaks enamusele pähe istuda ja neile ettekirjutada mida need tohivad öelda,kuidas ennast väljendada jne.!
Kristlased võite ju olla paavstiga eesotsa ja kooripoisse ahistada jääb ainult oodata milla ka pedofiilid rehabibiliteeritakse ?

uskmatu toomas
uskmatu toomas

Vabandust “rehabiliteeritakse”.

Märt
Märt

Harri, LGBT-debatti ei saa pidada lugupidavalt. Äärmisel juhul saad enda monoloogi esitada lugupidavalt ja see on ka kõik.

Kodanik
Kodanik

Ilmselt nii on kuna EKRE hakkab ju kohe räuskama, inimesi solvama ja sildistama

Õiget juttu
Õiget juttu

räägib mees.

Pealesurutud
Pealesurutud

jura. Harrist hakkab nagu kahju isegi. Noor inimene, kas targemat pole teha.

jamps
jamps

isamaa ei tohiks selle koha pealt suud lahtigi teha. vaadaku peeglisse kuidas kooseluseaduse maale tõid. pole vaja seletada , et vaadake toonast hääletusprotokolli .. vaid reinsalu kõne videosalvestust. Reeturid ja nihverdajad , mitte midagi muud. Ja üleüldse, süna debatt on lausa rumal , siin polegi millestki debateerida. eks kustutatakse varsti jälle ära see kommentaar .. ei tohi ju öelda, mis on niigi selge asi.

tambime maasse
tambime maasse

Kellel edaspidi nüüd paremini hakkab minema, kui me otsustame vähemuste õiguste eest ja piirame vähemuste õigusi? Kas kogu Eestil hakkab sellest parem? Kas siiani on enamustel natuke õigusi puudu ja referendumi tulemusena saab enamus endale midagi juurde? EEEEEEIIIIII., Milleks siis saee jant?

Teie tambite..
Teie tambite..

Poleks vaja referendumit, kui väike üliagressiivne kontingent oma perverssusi rahvale peale ei pressiks. Olgu viisakad ja tolerantsed enamuse suhtes.

juss
juss

Referendumit ei tulegi!

Ehh
Ehh

Ära kutsu kurja välja. Referendum peab tulema! Ja mis sul selle vastu on? Ei viitsi häält minna andma? Ära mine siis

juss
juss

Ja ikkagi ei tule referendumit!

Vanamees
Vanamees

Kas see laps konsultant arvab et lapsi toob kurg?

LGBTQAAAAP++XYZ
LGBTQAAAAP++XYZ
Kuna Lgbt sõidab sinust kui viisakast debateerijast sajaga üle, siis on äärmiselt raske mingit debatti pidada. Lgbt poolelt tuleb pidev häma, tõe varjamine, oponentide mustamine, keskaegsuses süüdistmaine, külalistele viimasel hetkel äraütlemine jne. Isegi üks tõendsmata telefoniõiguse juhtum on häguselt kusagil mälus. Lgbtd ei huvita see, mis saab ühiskonnast. Kui normaliseerime lgbt, siis on garanteeritud lgbt temaatika täiemahuline toomine kooli õppesse. Kui seda kujutada kui midagi täiesti normaalset, siis on garanteeritud segadusse aetud probleemsete laste arvu kasv. Seadustades lgbt abielu saadakse alus laste lapsendamiseks homodele transvestiitidele jne. Lisaks on kindel, et kasvab ka inimkaubanduse määr kuna kui lapsendada ei ole, siis… Loe rohkem »
Vanamoodne
Vanamoodne
Tänan viisakuse esiletõstmise eest! Kujutagem ette, kui sotsiaalmeedias võtnuks sõna Arnold Rüütel: “Khm, khm! Kallid saatejuhid see ja see. Pööran tähelepanu asjaolule, et teie poolt juhitud saade on olnud kahetsusväärselt kallutatud, jättes esindamata traditsioonilise pere pooldajate meeleolud ja hoiakud”. Ja edasi? Kas kõik päevalehed, era- ja ERR-i kanalid oleks Rüütli säutsu järgmisel päeval massimeediasse paisanud, alustanud tunde kestvaid dramaatilisi väitlusi, silmad põlemas peas ja hääl meelekindlusest värisemas, et miks siis pole ERR tasakaalustatud? Vaevalt! Massiimmigratsiooni pooldajad, rahvuste ja rasside tasalülitajad, soosegaduse propageerijad pole kunagi kuulanud viisakat argumenteeritud juttu. Ehkki Varro Vooglaid neid üsna sageli kutsub Objektiivi väitlema. Seni tulemusetult. Isegi… Loe rohkem »
wpDiscuz