8

Rohukülas auto põlema pannud mees oli narkojoobes

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Läinud esmaspäeval Rohuküla sadamas oma auto põlema pannud mees oli tarvitanud narkootikume.

„Läinud nädalal tuvastasime kolm narkootikumide tarvitamise juhtu,” ütles Haapsalu politseijaoskonna juhtivuurija Vello Palmits. „Ühel juhul süütas narkootikume tarvitanud mees oma auto, mis hävis tules täielikult.” Narkootikumide tarbimist näitas kiirtest. „Mida mees täpselt tarbinud oli, selgub ekspertiisis,” ütles Palmits.

Politseinikud pidasid mehe väärteo korras kinni. Mehelt leiti kahtlast ainet, mis saadeti ekspertiisi.

Mees oli oma auto põlema pannud sadamakassade ees sõiduteel. 1997. aasta hõbehall Volkswagen Passat hävis tules täielikult. Autost jäi järele vaid kere ja numbrimärk.

Päästjad kustutasid põlengu ja viisid autovraki eemale, et tee oleks vaba.

Auto põlemisel inimesed kannatada ei saanud.

Kahel teisel juhul tuvastasid politseinikud narkojoobe ühel alaealisel ja ühel noorel naisel. „Väärteomenetlused on alles käimas ja täpsemat infot saab anda peale menetluse lõppu,” ütles Palmits.

Möödunud nädalal registreeris politsei 48 väärtegu, neist 38 olid liiklusalased. Kaks väärteomenetlust alustati inimeste suhtes, kes ostsid alaealistele alkoholi

„Menetlustoimingud käivad, kuid alaealisele alkoholi ostmise eest võib karistus olla rahatrahv või arest,” ütles Palmits.

Laupäeval, 12. septembril kontrollisid politseinikud autojuhtide kainust ja tabasid ühe alkoholi tarvitanud ja kaks juhtimisõiguseta juhti.

Haapsalu nostalgiapäevad möödusid Palmitsa sõnul tõsisemate vahejuhtumiteta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vanamoodne
Vanamoodne

Keskmine eestlane on autousku ja alateadlikult pigem hoiab oma sõidukit. Äkki ilmutas süütajale ennast vetevana või mõni teine loodushaldjas, kes soovitas tal jala käia või peagi saabuvat rongi oodata?

K.S
K.S

Oleks mul Volkswagen Passat siis paneksin ka põlema…. Ilma narkojoobeta kusjuures….

Juta
Juta

Ülla, ülla.

huvitav
huvitav

milline karistus neid narkomaane ootab, millegipärast sellist infot leht ei avalda

kuku kuku
kuku kuku

jah, leht, öelge mis karistuse ta saab

Ants(Amf)
Ants(Amf)

Pika pai?

piidermann
piidermann

tasuta doosi

mutter
mutter

hea,et maha põletas ,jääb mõni avarii ehk vähemaks.
Teda on ,et 1x narkos, see eluaeg narkos

wpDiscuz