Nõva kettagolfirada sai kasutusloa

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Kettagolfirada Nõval Rannakülas sai Lääne-Nigula vallalt teisipäeval kasutusloa. „See on täitsa värske asi, jah,” ütles Nõva osavallakogu esimees Aivar Oruste. „Pühapäeval said viidad välja.”

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Golfar
Golfar

Plaanisin täna minna uuele Nõva kettagolfi rajale hullama ja mõnusalt aega veetma ning otsisin veebist infot, kus pole uue Nõva kettagolfi raja kohta poolt kriipsugi: https://www.discgolfirajad.ee/

Nii
Nii

Ei peagi olema, see on tugev kogukonnarada. Võõraid ei soovita.

Lapsevanem
Lapsevanem

LE veebilehele lisatud pilt pärineb Palivere kettagolfi harjutusväljakult. Nõva raja tutvustuseks oleks sobinud lisada 18 korviga kettagolfi raja skeem, parkla asukoht, raja pikkus, keskmine tiialade ja korvide vahekaugus. Kas raja info on veebist leitav? Vist on palju LE aja kirjanikult paluda.

eks ta ole
eks ta ole

mina küsiksin veel – sealt kõrvalt läheb mööda RMK matkarada. Kuidas on turvatud matkajate ohutus? kui mõni matkasell kettaga piki pead saab, kes vastutab?

Lapsevanem
Lapsevanem

Kettagolfi rajal taga viske ohutuse ketta viskaja ja matkajad võivad rahulikult matkamist jätkata. Muidugi peab olema vastav kettagolfi käitumissoovitused raja alguses paigaldatud. Alati leidub külastajaid, kes pole discgolfi etiketist midagi kuulnud, aga ketast visata tahavad.

Lapsevanem
Lapsevanem
Discgolfi etikett DISCGOLFI KÄITUMISSOOVITUSED •Mängijate grupis on soovitatavalt kuni 5 inimest. •Hoiame tempot. •Laseme kiiremad grupid mööda, oodates tiialal, mitte raja keskel. •Mängija (viskaja) tagab kõigi pargis viibijate turvalisuse. •Viskehetkel ei tohi olla kedagi viskajast eespool. •Arvestama peab ka pargis jalutajate, jooksjate ja ratturitega, kes ei pruugi ohtu tajuda. •Anname neile viisakalt märku viskeala vabastamiseks. •Discgolf on emotsionaalne mäng, kuid liigne lärmakus ei ole kohane. •Viske sooritamise ajal ei räägita ega häirita muul moel viskajat. •Puttimise ajal ei liiguta ega seista viskaja vaateväljas. •Jälgitakse kaasmängijate viskeid. Kui ketast kohe ei leita, siis aitab kogu grupp seda otsida. •Kui ketast paari… Loe rohkem »
aga
aga

nii see asi küll ei käinud. Oli nagu täelik vaikus kuni üks arusaamatu asi pani kõik liigutama ja aru saadi, et raha sel korral . . .

Suvitaja
Suvitaja

Väga äge! Võtan kohe plaani

hehh
hehh

ole siis ettevaatlik, viimati oli rada oksarisu täis ja koristamata raiejärgselt

Asjakohane
Asjakohane

Vöörad pole Nõva discgolfi rajale oodatud ja saad kettaga pikki pead

Majaomanik
Majaomanik

Ikka ära tuli irin.

Majaomaniku maja omanik
Majaomaniku maja omanik

Lahe, putkaomanik oma vallatruu sõnavõtuga kohal. Ise oled käinud rajal, äkki ongi kehvasti?

wpDiscuz