4

Lääne Teed hakkab kohalikke teid remontima

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Kuuse tänava kergliiklusteed ehitanud Lääne Teed jätkab Haapsalu tänavate hooldamist järgmisel kolmel aastal. Urmas Lauri

Lääne Teed panevad Haapsalu teed mustkatte alla. Urmas Lauri

Haapsalu linnavalitsuse hinnaküsimisele kruuskattega kohalike teede teekatete remondiks tegi pakkumise ainukesena Lääne Teed OÜ. Läinud kolmapäeval kinnitas Haapsalu linnavalitsus hanke tulemused.

Haapsalu linnakeskkonnanõunik Ailar Ladva põhjendas vähest huvi tööde kohaliku iseloomu ja väikse mahuga. „Ega meil siin väga palju kohalikke ettevõtteid ju polegi, kellel on teetöödeks vajalik kvalifikatsioon olemas,” nentis ta.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
naftabaas
naftabaas

Äkki saaks sel korral ka selle jupikese tolmuvabaks, mis Raudtee tänavalt läheb üle raudtee otse naftabaasi juurde?? Kui vihma sajab on sealsest ookeanist võimatu kuiva jalaga läbi saada.

Kai
Kai

Kas Lääne Teed ootavad uuesti Kullamaa ja Suure Lähtru teeristis avariid.Väikse autoga peab päris teele välja sõitma, et näha Martna ja Palivere poolt tulevat autot.Rohi jälle pikk.

Arvos
Arvos

Rohi on seal aastakümneid pikk olnud ja kuni eelmise aastani osati seal sõita sellegipoolest.

Sass S
Sass S

Pole Lääne Teede objekt .Helistage 1510

wpDiscuz