7

Nädalavahetustel pääseb lossiplatsile vaid Ehte tänavalt

Trassitööde tõttu Kooli tänavalt lossiplatsile ei pääse. Malle-Liisa Raigla

Nädalavahetuseti, kui on Haapsalu Karja tänav suletud, pääseb autoga lossiplatsile vaid Ehte tänavat mööda, sest Kooli tänaval on kaevetööd.

„Ehitaja lubas enne jaanipäeva valmis saada,“ ütles Haapsalu aselinnapea Tõnu Parbus. Siis pääseb autoga liiklema ka Kooli tänavat mööda. Praegu käivad trassitööd Kooli ja Väike-Mere nurgal. Kooli tänavale on alates Linda tänava ristmikust sissesõit keelatud.

Parbus lubas, et viidad, kuidas lossiplatsile pääseb, tulevad nii Vaba tänavale, Viieristile kui ka Kalda tänavale.

Parbuse sõnul kohvikutel nädalavahetustel kaubavedu ei ole, kaubapäev on kolmapäev. Seetõttu ei tohiks tänava sulgemine neid ka segada.

Lossiplatsilt ära pääseb autoga vaid Jaani tänavat mööda.

Malle-Liisa Raigla fotod

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pelsot
Pelsot

Mis mõttes kaubapäev on kolmapäev? Ma saadan oma laost Haapsalu kauba kolmapäeva õhtul ära ning kohale toimetatakse see neljapäeval.

Fjo
Fjo

Tegelikult on see Ehte kandi liiklus korraldus üldse huvitav. Nv saaks mendid kuu normi täidetud kui viitsiks ntx mängu tn passida. Ehtest sinna keerata ei tohi aga iga teine-kolmas seda teeb jne. Keelumärgid tuleks panna nende tänavate otsa ja rahu majas. Aga ilmselt raha selleks ei ole.

Vaim
Vaim

Löpuks on ka jalakäijate ohutusele mõeldud ja väike osa vanalinnast suletud. Ja nii võiks suve lõpuni jääda -ära on tüüdanud tolm ja motikate müra seal.

Kodanik
Kodanik

Ehte tänaval peaks politsei passimas hakkama käima. Minu teada on seal ühesuunaline tee. Ja Ehtest lasteraamatukogu poole ka üks suund. Mitmed autojuhid teevad seal selliseid sõite, et oi oi. Arvatakse, et kui politseid parasjagu liikvel pole, siis savi. Sõidan mis pidi tahan neil tänavatel.

Kodanikule
Kodanikule

Ehte tänav ei ole ühesuunaline tänav. Ainuke märk mis teeb selle “ühesuunaliseks” on Ehte 3 maja kõrval kohustusliku sõidusuuna märk mis kohustab sõitma noolega osutatud suunas.

Kodanik
Kodanik

Jalgratturitele jah ei ole. Noorteka poolt tulles võid sa ainult otse minna lasteaia poole või vasakpöörde teha. Või on Ehte tänav nüüd kahe suunaliseks tehtud mootorsõidukitele?

K.S
K.S

Ongi savi…

wpDiscuz