14

Rimi müüs alkoholi joobes inimesele

Laupäeva hommikul jäid mõned inimesed Haapsalu kunagise Säästumarketi ukse taha sissepääsu ootama, sest poepidaja lubab majja vaid 15 ostjat. Esmaspäeval oli poe ees vaikne, vaid müüja pani ukse alla uusi hoiatussilte. Andrus Karnau

Haapsalu Mini Rimi kliente pahandab, et joobes inimestele müüakse seal alkoholi. Andrus Karnau

Haapsalu elanik Andres Auväärt kurtis, et Haapsalu Mini Rimis müüakse alkoholi nähtavas joobes inimestele, kes ka teisi segavad.

„Näiteks eile oli kord, kui umbjoobes mees oli järjekorras, tal oli kõigile midagi öelda,” kirjeldas Auväärt teisipäeval.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
koroonika
koroonika

vau. Paistab, et Lääne Elu on palganud omale ajakirjanikke Lugejakiri.ee portaalist 😀

Enriko
Enriko

Säästukas pole enam ammu juba turvameest. Mina ka ei soovitaks naiskassapidajatel joodikutega maid jagama hakata või lasta end nende poolt avalikult mõnitada. Küll aga soovitan kassa juurde panna videokaamera ja kui keegi kraaklema hakkab, see pärast eelhoiatust käivitada. Lumehelbekeste ühiskonnal, kus isegi avalikult möllavad kurjategijad on ‘isikuandmete kaitse seaduse’ all sisuliselt karistamatud, võiks lõppeda.

juss
juss

Kassade salvestus ju toimib!

võtab oma kauba ja lahkub
võtab oma kauba ja lahkub

Vabadus kõigil. Kes tahab osta, see ostku. Kaaskodanike häirimine on sootuks teine asi, siis tuleb politseil sekkuda. Kaupmees ei peaks küll hakkama joovet tuvastama.

Eestlane
Eestlane

Väga tihe vaatepilt erinevates poodides!

elisa
elisa

Pühapäeval oli Haapsalu tänavatel tõesti palju joodikud.

Pelsot
Pelsot

Olen omal ajal ostnud täis peaga kärakat Taebla poest, Haapsalu kaubamajast, Jaama poest. Kindlasti ka Käbi poest (on see veel lahti?) Praegu enam Haapsalus ei ela ja kärkunni ostan täis peaga Tallinnast või selle lähiümbrusest. Mitte kunagi pole keegi mind keelanud. Kui naine välja arvata.

Nimi
Nimi

lihtsam on joodikule see pudel müüa kui temaga seal taidlema hakata ilmselt.

Nojah
Nojah

lihtsam on oma vara pätile ära anda, kui taidlema hakata.

Imelik
Imelik

Jah…. aga selleks veendumises ja tõestamiseks tuleb kutsuda politsei. Vastasel korral ei ole müügist keeldumine seaduslikult põhjendatav.
“Joobeseisundile viitavate tunnuste esinemist või mitteesinemist kontrollib politsei või seaduses sätestatud juhul muu korrakaitseorgan”
allikas- määrus “Joobeseisundile viitavate tunnuste loetelu ja nende tunnuste esinemise või mitteesinemise tuvastamise viisid”

Agu
Agu

võibki kutsuda ju, see disiplineerib koheselt joodiku, järgmine kord ei julge tulla täis peaga enam räuskama poodi. Joodikud on üldiselt arad loomad. Põhjanaabrite juures see toimib kenasti, miks mitte ei peaks toimima meil!?

juss
juss

Toimiks ka meil, kui politseil oleks kiiremad autud!

jah
jah

see suht levinud nähtus.Mitte et see nüüd õige oleks.

Nimi
Nimi

Just ja mitte ainult seal poes.

wpDiscuz