14

Haapsalus jäid poeukse taha Mini Rimi ostjad

Laupäeva hommikul jäid mõned inimesed Haapsalu kunagise Säästumarketi ukse taha sissepääsu ootama, sest poepidaja lubab majja vaid 15 ostjat. Esmaspäeval oli poe ees vaikne, vaid müüja pani ukse alla uusi hoiatussilte. Andrus Karnau

Laupäeva hommikul jäid mõned inimesed Haapsalu kunagise Säästumarketi ukse taha sissepääsu ootama, sest poepidaja lubab majja vaid 15 ostjat. Esmaspäeval oli poe ees vaikne, vaid müüja pani ukse alla uusi hoiatussilte. Andrus Karnau

Laupäeva hommikul pidid kaupmehed välja arvutama, kui palju inimesi nende poodidesse mahub.

Haapsalu poepidajad ütlesid justkui ühest suust, et neil inimeste hulgaga probleeme ei ole ja kedagi ukse taha jätma ei pea, sest piirarvu ei ületa nad nagunii. Vaid Haapsalu Mini Rimi ukse taga pidid inimesed laupäeval ootama. „Ostjad on eriolukorrast teadlikud ja suhtuvad sellesse mõistvalt,” ütles Rimi pressiesindaja Katrin Bats.

Bats ütles, et Haapsalu suurde Rimisse võib korraga siseneda 45 inimest ja väiksemasse 15. Ostjate arvu kontrollimiseks on suures Rimis suletud üks sissepääs – poodi pääseb maa-alusest parklast ja peauksest. „Mini Rimis jäeti korraga välja 15 ostukäru ning tipptundidel on ka inimene uksel ostjate arvu reguleerimas,” ütles Bats.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vambola
Vambola

Ma ei käi rimis. Kallis ja leedu/läti kaupa täis

Juhan
Juhan

RIMI on üldse mõtetu ja kallis pood. Eelistan COOPi ja Selveri

olge terved
olge terved

Külapoest nakkust saada on suur tõenäosus. Poes vahekäigud on nii kitsad, mööda minnes kontakt on vältimatu. 2 meetri nõuet ei täida müüjad, lindilt peab kaupa kotti panema lähemal kui 2 meetrit võõra inimesega kõrvuti.
Kes vastutab võimaliku viiruse leviku tõkestamise suunal?

Mats maalt
Mats maalt

Jah. Kelle käest sa siit selle nakkuse saad? Nende kahe terveks saanu käest või? Mingit suurt tõenäosust ei ole. Kui olek suur tõenäosus, oleks haigeid ja nakatunuid karjade viisi. Aga mida pole, seda pole. Ainult hüsteeria on.

maimo
maimo

Aga mis vahet sel kahel meetril üldse on? Kui käin Kastani poes, ja müüja laseb need ostud sinna leti lõppu, seal neid kotti pannes oleme teineteisele lähemal kui 2 meetrit, et siis peaks olema seal vahe poole pikem, et jõuaks see esimene oma asjad kotti toppida ja minema kõndida.

Mats maalt
Mats maalt

Ei olegi vahet. Näed, kõik on terved siiani. Nii et pole mingit vahet.

Negatiivne
Negatiivne

Laupäeval oli Haapsalu Maxima uksel kiri , et kaupluses võib korraga olla 151 inimest. Ei kujuta ette , et sinna mahuks ka tavalisel aja selline kogus koos ostlema

Mats
Mats

No riiulite pinda ju vist keegi maha ei arvestanud.
Mina ei ole nt. nõus olema Kaubamaja Konsumis korraga 400 inimesega. Seal ei mahu niisamagi liiklema ja nüüd voilaa – 400 inimest katku ajal.

kodanik
kodanik

Ära mine siis

ostleja
ostleja

Lunev peaks saatma oma alluvad põhikooli rehkendamist õppima.

Juku
Juku

Mats, ega keegi sind sunni poodi minema kui seal palju rahvast. Tule paremal ajal 🙂

Mats
Mats

Õnneks on kohti, kust saab kauba muud moodi ka kätte. 🙂

Ei saa aru
Ei saa aru

Need numbrid oleks justkui õhust võetud, mis moodi mahub mini rimisse vaid 15 aga küla poodidesse, mis on tunduvalt väiksemad, kaks korda rohkem inimesi?

Nimi
Nimi

Ju siis Rimi teenindajatel on rohkem mõistust peas ja ahnus ei aja upakile.

wpDiscuz