15

Galerii: kevadine Haapsalu Karja tänav

Lääne Elu

info@le.ee

Karja tänav Haapsalus. Arvo Tarmula

Lääne Elu fotograaf Arvo Tarmula jäädvustas 9. mai Karja tänava. Ilus ja soe kevadilm on inimesed välja toonud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Aga
Aga

rõõmustada pole midagi ju, kevad, kõik avatud, aga nähtamatu saatan murrab ikka edasi, pole kadunud mitte kuhugile. Ilma suurema vajaduseta ei peaks siiski niisama kuskil passima tõesti. Las teised proovivad seda viirust taluda ja antikehasid toota, miks pead see olema just sina? Karjaimmuunsust alles katsetatakse ju, pole tõestatud midagi. Kas sina tahad olla katsejänes ilma selleeest tasu saamata?

Luisa
Luisa

ma loodan, et sellel tänaval, kus on väliterassid, ei ole lubatud autodel sõita – kõik see autode vingugaas tuleb ju inimestele ninna, näkku, toidule.

Elatakse ka.
Elatakse ka.

On lubatud sõita küll. Ja sõidetakse ka.

Luisa
Luisa

paistab, et koroonaviirus pole inimestele veel mõjunud. Pean silmas asjaolu, et sel ajal, kui maailma oli nn seisma pandud, muutus õhk puhtamaks nii merel, kui maal, kuid eks ta ole – autojuht sülitab sellele.

Kohalik
Kohalik

Nõus. Sõitsin ka seal. Ebamugav oleks süüa. Sp ei käigi

Sõidetakse vajaduse tõttu
Sõidetakse vajaduse tõttu

Paraku on see kohvikute probleem, et sisehoovi ei ole, kuhu lauad paigutada.. Tänav polegi sobilik. Laudade-terrasside tõttu ei saa kogu liiklust ka linnas piirata, bussid niigi ei sõida sealt. Kes kohvikus ei passi, neid ei saa ka nii väga nurka suruda.

Fännan oma aeda!
Fännan oma aeda!

Kellel oma aed, ei ole küll aega, ega tahtmistki kohviku terrassile istuma minna. Pole kunagi niimoodi Haapsalu linnas kohvikus passinud. Aias ajab üks töö teist taga, pole aega istudagi, ega süüagi.

Maakas
Maakas

See pole ka enam miski elu, kui aed on su enda orjaks muutnud. Aed peab olema nii planeeritud, et oleks ilus, funktsionaalne, aga nõuaks vähe hoolt. Muuks peab ikka ka aega jaguma. No vähemalt söömiseks kindlasti.

Mõnuleb
Mõnuleb

Sööbki oma aias ja ei passi kohvikus.

Uljanov
Uljanov

Mis ägedat seal siis on, kui nii kiire on, et mitte kuhugile mujale ei jõua, vaid oled aias sunnitud olema!?!?!? Vangla nagu. Mõni võtab endale liiga palju kohustusi, mis algul tundub nii äge ja rahuldustpakkuv hiljem muutub järjest rohkem tüütuks kohustuseks. Peaga mõelgem rohkem ikka, mitte emotsioonidega. Vähemalt üritame seltsimehed!

Pook
Pook

Ah ära plära. Söö siis mitte ära istu netis.

Puzikov
Puzikov

igati nõus, oma aed on puhas luksus. Aga ega nende aiatöödega abielus ka ei pea olema. Vahel peab ikka muud vaheldust ka olema.

Murat
Murat

Nägin oma silmaga, kuidas politsei auto peatus Tiitrihi juures ja läks 2+2 nõude täitmist tsekkama, aga saadeti pikalt.

juss
juss

Järgmine kord teevad taeblat!

ma arvan
ma arvan

Igavesti kestev teema on see autode kas siis just hädasti vajalik sõitmine v. lihtsalt pole neil inimestel kelle kodud sellel tänaval muud võimalust.
Ülimalt tore muidugi ,kui ei tohiks transport seal liikuda. Meie linn saaks kohe plusse juurde ,kui olekski selline vanalinna kohvikute, söögikohtadega liiklusvaba puhta õhuga mõnus nostalgiline linnaosa.
Tasuks kaaluda mis varjandid oleks selle ellu viimiseks

wpDiscuz