9

Politsei lükkas mereõnnetused vabatahtlike õlgadele

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Politsei- ja piirivalveameti vanemkomissari Marge Kohtla sõnul taheti ümberkorraldused ära teha enne navigatsioonihooaja algust. Arvo Tarmula

Politsei- ja piirivalveameti vanemkomissari Marge Kohtla sõnul taheti ümberkorraldused ära teha enne navigatsioonihooaja algust. Arvo Tarmula

Politsei- ja piirivalveameti (PPA) vanemkomissar Marge Kohtla selgitab, miks Haapsalu politseijaoskonnas enam merepäästjaid pole ning kuidas hättasattunuid nüüd aidatakse ja korda hoitakse.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Viidikas
Viidikas

Kokkuhoiust ei saa politsei puhul juttugi olla- iga päev sõidavad patrullautod kümneid kordi äärelinnast (piirivalvest) kümneid kordi 3 km. kaugusele kesklinna või mujale patrullima.Ja uuesti tagasi.Kuigi kuupalgaga politseinikest võib aru saada- nii kaugele ei tule kodanikud ukse taha segama.Kuna linnavalitsus on näidanud,et ka kodus saab edukalt töötada,võiks patrullid olla keset linna linnavalitsuse tühjas majas- jõuaks igale poole kiiremini kohale.

Misasja
Misasja

Mis kiiremini kohale? Mingis mega suurlinnast käib jutt või? Jõuavad kohale igale poole, kui vaja kiiresti, kas pesa asub viissada meetrit kaugemal või lähemal. Aga sellega võib nõustuda, et tiirutavad ringi pidevalt keset päeva. Mida sa tiirutad ja ajad närviliseks. Öösel tee oma kontrollkäike, mitte päeval iga natukese aja tagant!!!

Riikonvalmis
Riikonvalmis

Järgmisena tuleks anda ka meditsiin vabatahtlike kätte. Saaks korraliku kokkuhoiu!
Tervitused ka Helmetele, kes on suutnud juba päris mitmes olulises teemas väga halvale kompromissile minna esimese valitsusaasta jooksul!

Agu
Agu

Heh, kohe jälle Helmed süüdi? Ega nad ainuvalitsejad ei ole. Mart seisis ju sellele tugevalt vastu, kuid paraku ei valitse nad üksi seda riiki ja tänu teiesugustele saavad vähem hääli valimistel. Nii ei saagi kohe ja kiiresti kõike korda ajada.

koroonika
koroonika

järelikult on Mart Helme jutt tühi lora – saaks aint pildile: https://online.le.ee/2019/09/24/siseminister-seisab-merepaasteuksuse-eest/

Rõba
Rõba

Helme jutt pole siiani midagi maksnud, ainult suurustavad. Mania grandiosa !

Tohoh
Tohoh

Kuidas ei ole? Mis jutt siis maksnud pole? Kas te arvate, et Helme tahab midagi teha, siis teised erakonnad lasevad kõike häid mõtteid ellu viia? Mõelge selle peale, ennem kui kiruma hakkate.

see parteide valitsemine on jube
see parteide valitsemine on jube

Jube head mõtted, aga teised ei lase? Need “head” on erakonnale head, Eesti on teine asi. Kui nad ainuvalitsejad oleks, siis uppilendamine oleks kiire, nüüd teised vähe pidurdavad.

Misasja
Misasja

Rohkem usku EKRE sse!

wpDiscuz