Greencube’i majatehas valmistub töölisi juurde palkama

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Greencube`i majatehase tööline Reio Altmeri. Henri Bekmann

Greencube’i majatehase omanik Henri Bekmann ütles Lääne Elule, et koondamise asemel peab ta pigem mõned mehed juurde palkama.

„Suuri sõnu teha ei taha, aga pigem see nii on jah,“ ütles Bekmann.

Tööotsijate järjekorda ukse taga pole – sedagi pole eriolukord muutnud. „Eks meil aeg-ajalt ikka töölisi vahetub, aga et oleks suur summ ukse taga, seda küll mitte,“ ütles Bekmann.

Greencube’i Lihula tehases töötab 15, Tõrva tehases kümmekond inimest. Palka pole Bekmann kärpinud ega kavatse seda teha, samuti ei vaja ettevõte töötukassa pakutavat toetust. Lihula tehases on tellimusi sügiseni, kolm maja läheb suve lõpuks Põhja-Soome.

Tõrva tehases on tellimusi aasta lõpuni. Eriolukord seda muutnud ei ole.

„Pigem vastupidi,“ ütles Bekmann. „Täna hommikulgi helistas üks naine Saaremaalt, Tallinna inimesed, kes avastasid, et nende pärandvara Saaremaal külmal ajal tuult ei pea, aga tahaks sooja ja vihmakindlat maamaja.“

Kui eriolukord oli kestnud nädal aega, ütlesid neli tellijat ära. „Aga siis mõtlesid ümber. Algul ehmusid, aga siis mõistsid, et see kriis ei kesta ju igavesti,“ ütles Bekmann.

700 ruutmeetri suuruses tehases Lihulas on Bekmanni sõnul ka eriolukorra nõuete kehtides piisavalt ruumi, nii et ehitajad ei pea olema ninapidi koos.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Enriko
Enriko
Eks ta ole liberaalsele tsensuurile raske taluda jah, kui inimkonna tulevik polegi lõputu ringirändlemine ja majanduskasv, vaid vaikne eluviis omaenese väikeses greencubes omaenda viigipuu all nagu ennustavad muistsed prohvetid (või on Piibel LE jaoks tabuteema?). Muide, kord pidasite kustutamisväärseks mu kommentaari, milles kirjutasin Itaalia linnakese elanikkonna laus-viirusetestimisest ja linna sulgemisest välisilma ees. Nüüd on seda ka Eesti meedias ametlikult mainitud, nii et polnudki feikuudis. Ja kui juba ütlemiseks läks, siis mis viha on LE-l konservatiivide vastu? Helme hanerasvarepliiki võimendasite jälle tänases lehenumbris Rein Raua sapiseid märkusi tsiteerides. Aga kes mehitas omal ajal ametnikega Terviseameti, Helmed või sotsid? Kas Saaremaa võrkpallipidu… Loe rohkem »
voldemar
voldemar

ja seal mehed mustalt t;;l ja palk pole ollagi

Taavi
Taavi

Teatmik.ee andmetel töötas 1 kvartalis Greencube OÜ-s kokku ainult 10 töötajat keskmise brutopalgaga ca 750 €.

Uku
Uku

No nüüd loodetakse, et selle palgaga saab töölisi juurde.

Põder
Põder

Auto24 rààgib midagi muud!Raske aeg pigistab meid kõiki…Hea ,et kõik hàsti

juss
juss

mis auto

Postimees
Postimees

Suht segane jutt

Ükskõik,
Ükskõik,

mis artiklit ka loed, see postimees paneb ikka segast. Üdini negatiivne tüüp, kärss kärnas, maa külmunud…

Jah
Jah

Kohati paneb täitsa mööda. Nagu mingis asutuses oleks, aga kahtlaselt palju saab

Jah
Jah

… interneti kasutada

wpDiscuz