11

TÜ kliinikumi nõukogu lasi Priit Eelmäe lahti

Avatar

BNS

Priit Eelmäe. Foto Arvo Tarmula

Tartu Ülikooli (TÜ) Kliinikumi nõukogu vabastas reedel enne tähtaega ametist kliinikumi juhatuse esimehe Priit Eelmäe, kelle suhtes kliinikute juhid aasta algul peaaegu üksmeelselt umbusaldust avaldasid, kirjutab Tartu Postimees.

Kliinikumi nõukogu heidab Eelmäele ette seda, et ta polnud pühendanud piisavalt tähelepanu koroonaepideemiaga seotud ülesannete täitmisele kliinikumis ja tema jätkamist kriisiolukorra juhina ei peetud enam võimalikuks.

“Täname Priit Eelmäed tema senise panuse eest. Koostöös kogu tööperega on kliinikumi patsiendikesksus teinud sammu edasi,” ütles kliinikumi nõukogu esimees Urmas Klaas.

Nõukogu määras kliinikumi juhatuse esimeheks kohusetäitjaks senise haldusjuhi Marek Seeri.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Liis
Liis

Arvata, et Eelmäe pani mustad otsad kinni, nüüd tehti tagasi.

Liis
Liis

Õiglus pääseb siiski võidule kord, nii peaks olema. Tartu pole Tallinn… Vaimne pealinn,kuid tegelikult ? Näiteks on teada, et doonorelunditega on kogu aega käinud hangeldamine Tartus, küllap muudki?

hirmutav
hirmutav

Midagi nii kriminaalset tead kohe ja kindlalt? Kust sellised teadmised? Sellega peaks ju tegelema.

Mnjah
Mnjah

Kliinikute juhtidel on Tartus eluaegsed töökohad, nüüd mõtelge ise edasi. Sellist ühe erakonna juhitud ja sõna otseses mõttes korruptsioonipesa ei tohiks olla, ka meditsiinisüsteemis. Kahju, et süsteemi puhastamine on jälle soiku jäänud.

Majaomanik
Majaomanik

Toodi põhjuseks karoonaviirusega mitte toimetulek!!! Selle põhjuse taha saab nüüd kõigil hea pugeda. Arved võib vist ka nüüd kõik maksmata jätta,ole eraisik või firma!

Õpetus
Õpetus

Suklesest õppust võtnud!

Reinule
Reinule

vahel tehaksegi selliseid kummalisi võrdlusi, et inimesed saad paremini aru,kuidas süsteem toimib….

Rein
Rein

Oma varasemas intervjuus võrdles haigla juhtimist autotehase juhtimisega. Selline inimene ei saagi päris haiglat juhtida. Autotehase juhtimise kohta ei oska öelda.

Agu
Agu

võibolla polnud “õiges” parteis hoopiski?

juss
juss

Ettevaatust HNRK!

Endine HNRK töötaja
Endine HNRK töötaja

Ei ole paremat ega hoolivamat ülemust oma töötajate vastu kui on Priit Eelmäe.
Au ja kiitus talle!

wpDiscuz