4

Haapsalus hakkavad vastu võtma Tartu arstid

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Kadri Englas. Foto: Eduard Laur

Kadri Englas. Foto: Eduard Laur
Haapsalu taastusravihaigla ja Tartu ülikooli kliinikum sõlmisid aprillis koostöölepingu, mis toob muu hulgas Haapsalu taastusravihaiglasse vastu võtma kliinikumi arstid.

„Vastavalt vajadusele kaasatakse kliinikumi arste neuroloogihaigla patsientide taastusravisse,” ütles Tartu ülikooli kliinikumi juht Priit Eelmäe.

Kliinikumi arstid hakkavad käima kohapeal, aga siinseid patsiente hakatakse suunama ka ülikooli kliinikumi. „Neuroloogid, neuro- ja käekirurgid, ortopeedid, meestearstid – androloogid ja uroloogid,” loetles Eelmäe.
„Kui on vajalik kirurgiline sekkumine, siis on seda mõistlik teha Tartus, mitte tuua arst Haapsallu,” ütles Eelmäe.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kuglimugli
kuglimugli

See teave on mõeldud ainult taastusravihaigla patsientidele, kas Läänemaa inimesed võiks siis ka vastuvõtule saada saatekirjaga – ei taha uskuda, Tartu järjekorrad on väga pikad. nüüd on siis neil aega veel siia tulla …

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Kuna kirjas on meestearstid siis nähtavasti hakatakse ka erektsiooniprobleeme ravima ja võimet taastama .Huvitav on kas partner peab endal kaasas olema või on raviasutuse poolt ja milline näeb välja hinnakiri ?

virtsukas
virtsukas

eks ole, selline teave inimestele tasuliseks lugemiseks

mamsel
mamsel

küsige aga artikli eest raha ja siis tagatipuks visiit 50euri, röntgen (ortop.)+ rahaline liigesesüst 25euri(apteegist retseptiga 3eurot), Mis te lollitate inimesi.

wpDiscuz