1

Nõva kooli hoolekogu toetab kooli kolmanda astme sulgemist

Nõva kool. Arvo Tarmula

Nõva kooli hoolekogu otsustas toetada Lääne-Nigula valla eelnõud, mis sulgeb kooli kolmanda astme.

Hoolekogu koosolekul hääletati kahe otsuse sõnastuse poolt: „Hoolekogu leiab, et enne 2021. aasta märtsi ei ole eelnõus sätestatud otsust vaja teha.” ja „Hoolekogu toetab eelnõud. Hoolekogu peab vajalikuks, et koolipidaja koostöös kooliga töötab välja tegevuskava ülemineku korraldamiseks ja kommunikatsiooniplaani kogukonna teavitamiseks.”

Esimese sõnastuse ettepaneku tegi Nõva kooli hoolekogu liige Ivo Karindi, teise Neeme Väli. Väli ettepanekut toetas hoolekogu kaheksast liikmest viis.

Karindi rõhutas, et see ei olnud mitte arvamuse avaldamine kooli kolmanda astme sulgemise kohta, vaid arvamus vallavolikogu eelnõu kohta. „Need on kaks erinevat asja,” ütles Karindi.

Vallavolikogu eelnõu näeb ette, et tuleva aasta septembrist on Nõva kool 6klassiline.

Karindi lisas, et ei ole praeguse ettepaneku sõnastusega rahul ning soovib seda veel muuta. Mis täpselt sõnastuses valesti on, Karindi öelda ei soovinud põhjendades seda sellega, et tal pole praegust sõnastust ees.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wars on brink
wars on brink

mitte midagi ei saa aru
ammu ju sulgemisotsus tehtud milleks see möla veel?

wpDiscuz