10

Läänemaal on populaarseim auto Kia

Kia Stinger. Foto: Eduard Laur
Kia Stinger. Foto: Eduard Laur

Selle aasta esimesel kuul kasvas Eesti uute sõiduautode turg ligi neli protsenti, Haapsalu maanteeameti teeninduses registreeriti kolm uut sõiduautot rohkem kui möödunud aasta jaanuaris.

Jaanuaris müüdi Eestis 2271 uut sõiduautot, millest 20 registreeriti Haapsalus.

Haapsallaste seas oli populaarseim auto Kia, mida osteti kümme tükki. Sellele järgnes Peugeot, mida osteti kolmel korral ning kahel korral ostsid läänlased Citroeni, Daciat ja Hyndaid. Üks inimene ostis Haapsalus uue Renault.

Üle Eesti oli ostetuim auto Toyota, mida müüdi 458. Järgnesid Škoda ja Renault, vastavalt 314 ja 247 uue sõiduautoga. Mudelite tippu tõusis Toyota RAV4, milliseid osteti 224. Teisele kohale kerkis Renault Clio (157) ja kolmandaks Škoda Octavia (114).

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jaan
Jaan

Kiat osteti kohe kümme tükki.

Puzikov
Puzikov

suur miinus selle Sportage`i puhul on see, et igal viiendal koonul aia taga. Puhas hall mass ………..

Ahsoo
Ahsoo

väga eriline teistest olla vajab suuremaid väljaminekuid, kõigile pole seda vajagi ju. See KIA auto mõeldud rohkem tarbeesemeks, mis kergendab inimeste elu, nagu mikroahi, kohvimasin jne.

kia
kia

aastaid olnud ja ei saa küll nuriseda.Väga hea auto

Vandaal
Vandaal

Milleks pealinnast saksa vanarauda osta?

Pamp
Pamp

Läänemaa ostjad on ju nii juhmid, et ostavad hirmkalli raha eest omale KIA-sid, sest neid müüaksesiin ainult ühest kohast. Targemad sõidavad mudalinnast sada km eemale ja leiavad sama aastaarvuga mõne muu margi sõiduki ja tunduvalt odavamalt.

Ahsoo
Ahsoo

Tooge mõni näide siis ka, mis niisama lahmite? Teadaolevalt on just uued KIA mudelid need, mis kvaliteedi-hinna suhte peal on kõige soodsamad.

Jaan
Jaan

Ja viie aatapärast näed kui müüma hakkad palju oled selle kvalideedi eest kokku maksnud.

K.S
K.S

…Ja Läänemaa parim tööandja Nurme Vabrik.Sellistele ei antagi liisingut normaalse auto ostmiseks ja tuleb piirduda kiade ja peugeottidega…

Sam
Sam

peogeot on ikka väga kalliks läinud,pürgib ka preemiumi poole nagu volvo tegi

wpDiscuz