10

Alates täna õhtust ei saa Haapsalu peatänaval parkida

Lääne Elu

info@le.ee

Mullune Haapsalu jõulukuusk on eelmisest veelgi suurem. Foto: Urmas Lauri
Mullune Haapsalu jõulukuusk on eelmisest veelgi suurem. Foto: Urmas Lauri

Teisipäeva õhtul kella viiest paigaldab Haapsalu linnahooldus Posti ja Karja tänavale parkimist keelavad märgid, samuti suletakse autoliikluseks osaliselt lossiplats, teatas Haapsalu linn oma Facebooki lehel.

Haapsalu jõulukuusk tuuakse linna kolmapäeva lõuna paiku mööda peatänavat ja tänava ääres parkivad autod võivad selle teekonnale ette jätta.

“Jälgige märke, sest kuusk on lai ja võib märgi eirajate autode küljed ära kraapida,” hoiatas Haapsalu linnavalitsus.

Kohe, kui kuusk on jõudnud lossiplatsile, on peatänav parkimiseks jälle avatud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Puzikov
Puzikov

nagu arvata võis, saamatud märkidest aru ei saa……
Valge Subaru omanikust saabas oli auto hommikul ikka jalgu parkinud.

misasja
misasja

päeva vihje! Kui su auto on kuskil juba kriipida saanud või isegi kerge mõlk on, siis pargi oma auto kuusetoomiseteekonnale kuskile ja saad nõuda kahjuhüvitist. Aga see on võibolla, tuleb uurida, lihtsalt tuli selline mõte, kuskil on sarnast asja kasutatud juba

Juku
Juku

Haapsaalu linna lehel kirjas, et tuuakse homme ag teil kirjas neljapäevl 😅

Georg
Georg

See päris nii ka ei ole, et kui auto on valesti pargitud, siis kraabime aga küljed ära! Selle jaoks oleks kohane pigem trahv ja teisaldus.
Või hakkab LV suveüritustel ka valesti parkijate sõidukite külgi kraapima? Suht pull olek muidugi vaadata Suklest oma pundiga linna vahel, kõigil kruvikeerajad püsti peos 🙂
Tahtsin lihtsalt viidata, et LV võiks ka pisut valida, mida nad räägivad/kirjutavad.

misasja
misasja

mis hädaldada, saab ju kohtu kaudu nõude esitada. Ise saad liikluseeskirjade rikkumise eest trahvi, samas määratakse kahjuhüvitis rikutud auto eest. Arvatavasti tuleb aga maksumaksjate viha sulle kaela, et märke ei tunne, sest nemad peavad selle remondi kinni maksma.

Kodanik2
Kodanik2

Normaalne avaldus ju. Parkimiskeeld on selleks, et kuusk autosid kriipimata mööda mahuks. Kaua inimesed arvavad et parkimiskeelud on lihtsalt niisama ja ei tee neist välja.

Vello
Vello

Aga suvel inimesed koju tahaks ja on üritus? Siis pargitakse ka nagu jumal juhatab. Ei ole Sukles ja lv neid ära ajamas….

Kodanik2
Kodanik2

Kas homme on?

juss
juss

Päästeameti mehed on selles parkimise jama suhtes resoluutsed, kui jääb jalgu, tross külge ja lohinal eest ära!

Jah
Jah

Millal siis, kas tõesti neljapäeval?

wpDiscuz