7

Mart Helme tõmbas kordoni sulgemisele pidurit

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Mart Helme neljapäeval Haapsalu politseimaja ees. Arvo Tarmula

Neljapäeval Haapsalus politseinikega kohtunud siseminister Mart Helme sõnul tuleb enne Haapsalu merepäästeüksuse lõplikku sulgemisotsust veel aru pidada.

Pärast Põgari palvemajas peetud valitsuse istungitsõitis siseminister Mart Helme Haapsallu,kus ta külastas Bürgermeistri holmil asuvat kordonit, tutvus siinse politsei merepäästevõimekusega ja lõpuks kohtus politseimaja saalis politseinike ja vabatahtlikega. Helme ise nimetas Haapsalu-käiku faktikogumise missiooniks.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pets
Pets

Kahju nendest kes ei saa aru Helme tegevusest. Siin juba mitme kommenteerija poolt öeldud, et ise käseb kokkuhoida-koondada aga kui avalikkus pŕotesteerib siis tõmbab pidurit. Nii on hea ennast rahvamehena näidata. Eks kiitke takka aga ärge hiljem vinguge, et ka sina Mart ?!

Triibik
Triibik

Tore,et hr.Helmel on mõistus kodus ning ta enne mõtleb,kui tegutseb. Merepääste peab säilima! Aga kes on need ametnikud,kes kiirustasid merepäästet likvideerima ning kas nad oma teenete eest ka nn. kinnisvara arendajatelt väärilist tasu said ? Sest krunt on magus.

Meie ...
Meie ...

… ajakirjandus võiks seda teemat üleval hoida ning mitte laskma tegelinskitel kontorisügavustes omasoodu vaikselt nahistada …

Jaako
Jaako

Teiesuguste lihtsameelsetele ta mängibki, praegu ütleb kõigele ei aga kokkuhoidu nõuab. Varsti tehakse ikka need sammud ära ja keegi enam ei kobise. Jätke see meelde…

kümnesse
kümnesse

Ikka väga tundub just nii olevat. Ministeeriumist hõigatakse välja plaan, siis sellestsamast ministeeriumist esinumber tõmbab pidurit. Enesereklaam töötab, nagu näha, väga hästi. Usu, usu.

Aivar Soosaar
Aivar Soosaar

Mehetegu.

Priit
Priit

Tubli, Mart! Ära lase kõike ära lammutada, kinni panna, laiali tassida.

wpDiscuz