10

Uus Peetrike hakkab sõitma tuleval suvel

Uus Peetrike hakkab järgmisel aastal reisijaid sõidutama giidituuridega mitmes erikeeles. Arvo Tarmula

Mais Haapsallu saabunud uus lõbusõidurong  Peetrike hakkab reisijaid vedama tuleval suvel ja teeb tuure paralleelselt kahes keeles.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kodanik
kodanik

Miks jälle peab see nimi olema Peetrike? Vikman linnavalitsusest läinud, võiks ju olla näiteks Ummi või hoopiski Suk(s)u? See epohh Peetrikesega on ju läbi.

Peeter
Peeter

Kuulge, miks see rong EstTransi hoovis seisab?

Sass S
Sass S

Veab kaupa ?

Lotte
Lotte

unenägu, aga mitte Peetrike. Eks ta üks sobimatu asi on, aga kui paremat pole, siis ajab seegi asja ära!? Nagu kuursaali uksel vastu tulev vastik kuuma õli hais + interjööri sobimatu triibuline moodustis plekist valgustitega. Käime ajaga kaasas…

kont
kont

See käru on lihtsalt inimestelt raha väljapetmise instrument, pealegi ebaturvaline. Kui mõni hull kihutaja peaks seda puulobudikku riivama, siis laipasid tuleb hulgim. Ainuke pluss on see, kui lapsed möödasõitvaid ja vastutulevaid autosi lehvitavad.
Haapsalu on nii väike, et selle kõnnib jala rahulikult läbi.

Kodanik
Kodanik

Vana peetrike oli parem. Aga klaasid võiksid eest ära olla küll

muidugi
muidugi

….parem, ilusam, armsam, sobilikum.

Sal Peeter
Sal Peeter

Palun monteerige uuel Peetrikesel need tuhmid ja umbsed, orgaanilisest klaasist aknad ka eest ära, nagu vanal rongil on. Aeglaselt linnavahel kulgedes on kontakt ümbritsevaga vahetum, eriti lastel.

vanamees
vanamees

Kas oli nii romu et korda ei saadud?

Ahto
Ahto

Ei ,Vanamees, valimised on lihtsalt piisavalt kaugel .

wpDiscuz