Enamik Haapsalu hooajatöötajaist on leitud

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Kuula artiklit, 6 minutit ja 25 sekundit
0:00 / 6:25
Filoloogiatudeng Katariina Karnau on rahul, et saab teist suve järjest Iloni Imedemaal töötada. Praegu on ta abiks Ronja Röövlitütre näituse ülespanemisel. Foto Kaire Reiljan

Suvise personali otsinguid igal aastal aina varem alustanud Haapsalu tööandjail on nüüdseks lõviosa abikätest leitud.

„Praeguseks on hoog juba maas ja paljudes kohtades töötajad leitud,” ütles töötukassa Haapsalu büroo tööandjate konsultant Regina Triebstock. Töötukassa kodulehel on praegu Läänemaal kümmekond hooajalist tööpakkumist, enamik on seotud teeninduse, toitlustuse ja puhastusteenustega. Hooajalistesse ametitesse otsitakse inimesi aga ka kuulutustega ühismeedias.

Triebstocki hinnangul oli tänavu töötukassa kaudu hooajalisi pakkumisi varasemast veidi vähem, mis võib tähendada, et personal leitakse eelmistel aastatel ametis olnud inimeste seast.

Artikkel jätkub peale reklaami

Teiseks aastaks tagasi

Tallinna ülikooli filoloogiatudeng Katariina Karnau aitas esmaspäeva pärastlõunal Iloni Imedemaal Ronja Röövlitütre näitust ette valmistada. Hommikupool

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Reklaam