3

Risti ja Taebla kolemajad on vallal pinnuks silmas

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Risti kooli sööklasse tuleb gruusia toitude köök. Urmas Lauri

Risti kooli sööklasse tuleb gruusia toitude köök. Urmas Lauri

Lääne-Nigula vallavalitsus nõuab Risti endise sööklahoone uuelt omanikult ning Haapsalu EPT töökojahoone omanikult Taeblas, et nad halvas seisus kinnistud korda teeksid.

Haapsalu E.P.T. töökojahoone omanik soovib kolemaja lammutada ning Risti rahvale pinnuks silmas oleva endise sööklahoone uus omanik tahab seal gruusiapäraseid toite valmistama hakata.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tegelikult
Tegelikult

Huvitav, miks on selliste valda kiitvate artiklite autor alatasa “sõltumatu” Urmas Lauri? Kas keegi mäletab ka valda kritiseerivat artiklit selle sepa sulest?

talupoeg
talupoeg

no kolemajade tekkimisele eelnes ikka rida tegevusi, mis nende kolemajade tekkemiseni viis. Üks nendest on kapitali väljavedu regioonist, teiseks turundusvõime langus ning sellele järgnev demograafiline kollaps. Huvitav miks meeldib ikka tegeleda tagajärgedega mitte põhjusetega. Vastus on lihtne – tuleb tegeleda kuritegevuse tagajärgede likvideerimisega

kõige
kõige

suurem kolemaja on Taebla vallamaja, sinna ei taha sisse astuda ükski normaalne inimene.

wpDiscuz