7

Niine bussipeatuse paviljonid tulevad alles sügisel

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Niine bussipeatuse kunagised paviljonid on asendatud pinkidega. Foto: Urmas Lauri
Niine bussipeatuse kunagised paviljonid on asendatud pinkidega. Foto: Urmas Lauri

Haapsalus võeti Tallinna maantee rekonstrueerimise käigus maha Niine bussipeatuses olnud bussiootepaviljonid, nende asemel on praegu valged istepingid.

„Sügiseks tulevad ootepaviljonid,” ütles Haapsalu linnavalitsuse majandus- ja taristunõunik Sirli Vaksmann. „Meil on plaan korraldada konkurss, sest reklaamifirmad on huvitatud bussiootepaviljonide paigaldamisest linnas.”

Vaksmanni sõnul bussipeatuse paviljone selle tõttu Tallinna maantee rekonstrueerimise projekti ei lisatud.

Fotod: Urmas Lauri

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
113
113

huvitav miks see konkurss alles nüüd korraldatakse kas tõesti niipalju aru pole et oleks kohe koos sajandi ehituse algusega selle konkursi korraldanu.ikka nöögime oma inimest ,turistidele ju need peatused korda ei lähe.keegi võiks vastutada selle jama pärast.

Kodanik
Kodanik

Siis sügisel peale kooli, kellel igav saab oma jõudu nende kallal proovida.

K.S
K.S

Tore, et Teil plaan on ja ega see suvine vihmasabin ju bussiootajale midagi tee ka, ainult märjaks…Saan aru, et Teile, lugupeetud Linnavalitsus, tuli selle maantee valmimine ootamatult ja ega sellist pisiasja nagu bussioote paviljon saagi koos teega ju ehitada seda enam et Teie helgemad pead olid hõivatud peatänava liiklusmärkidega üleujutamisega…

kodanik
kodanik

Kas tõesti on linna kõige rumalamad inimesed linnavalitsusse tööle võetud? Selge see, et linnapea ei saa endast targemaid alluvaid lubada. Mis iganes ette ei võeta, kõik on läbi mõtlemata.

sõitja
sõitja

Peatused on nihutatud natuke teise kohta. Kas nüüd tulevad paviljonid otse elamute akende ette? Et elanikel oleks huvitavam?

Milinda
Milinda

sõitja, Mis nendel elanikel siis nii huvitavat peaks olema? Noortekambad, kes hooplevad ja räuskavad akende all.

Nimi kohustuslik
Nimi kohustuslik

Sa pargi õige koha peal ja jälgi, et 5meetrit ristmikust ja ülekäigurajast ka jääb,siis hakka teisi õpetama

wpDiscuz