7

Haapsalu linn algatas Viigi kooli detailplaneeringu

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Haapsalu linnavalitsus algatas Kastani tn 7, 9, 9a ja Vahtra 16 kinnistute detailplaneeringu.

Haapsalu linnaarhitekt Anu Joost kinnitas Lääne Elule, et algatatud detailplaneering on seotud Viigi kooli uue maja ehitamisega.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kas
Kas

Haapsalu linna all möeldakse ainult ametnikke?

tehakse ära
tehakse ära

kui ikka kellelegi on selline vangerdus kasulik, siis nii ka läbi surutakse. Kaotagu sellest lapsed palju tahes.

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

“mujal maailmas ikka peetakse vanadest koolimajadest lugu” See on väga õige lähenemine aga … Viigi kool tuletab rohkem meelde nööbi külge õmmeldud pintsakut,kus iga valitseja on sinna midagi juurde ehitanud ja seda oma maitse või maitsetuse taseme järgi.
Kui selle ehitamisega ei kaasne teiste eluks vajalike tegevuste ärajätmine siis laske aga käia !

kurjam kui rikkaks oleme saanud
kurjam kui rikkaks oleme saanud

mujal maailmas ikka peetakse vanadest koolimajadest lugu. siin on see aga praht. lammutame aga maha ja ehitame kipsist ja klaasist kuudid asemele.

Mia
Mia

Rahalõhn on mõnele tähtsale ninale Haapsalus nii veetlev.

Mõtleja
Mõtleja

Kurat! Otsuseid veel ei ole, aga juba jaotavad laekumata raha omavahel seelinnavalitsus. Küll näete. Nii, kui on otsus tehtud, täuevad Linnaviletsuse peeameeste palgad. Häbi peks olema sellel ahnel bandel!

Võim
Võim

Võim teeb, mis tema tahab. Kirjutage kirju või vaielge otse ametnikega – rahva arvamus ei tähenda mitte kõige vähematki. Kui on plaan lasteaed sulgeda, siis seda tehakse, sest maja on kellelegi tarvis. Kui on plaan kool ära kolida, siis kolitakse, sest kellelegi meeldib see magus krunt. Lõuad pidada ja edasi teenida!!!

wpDiscuz