21

Vikman vahetatakse Mäesalu vastu nädala pärast

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Endine Pagula juht ja endine Lääne maavanem Innar Mäesalu asub aprilli lõpus ametisse Haapsalu linnavalitsuses, kus kaotab töö pastor, endine ehitusettevõtja ning aselinnapea Peeter Vikman. Arvo Tarmula

Haapsalu aselinnapea Peeter Vikmani (Keskerakond) väljavahetamine endise maavanema Innar Mäesalu vastu on Haapsalu linnavolikogu järgmise istungi päevakorras.

„Kõik keskfraktsiooni viis liiget on nüüdseks teinud ametliku ettepaneku Vikman Mäesalu vastu välja vahetada,” ütles Haapsalu linnavolikogu esimees Jaanus Karilaid Lääne Elule.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Teedu
Teedu

Oma mees on vaja toiduahelasse panna.

Vasja Vase tänavalt
Vasja Vase tänavalt

Annab jumal ameti, annab ka mõistuse. Miks peab aselinnapea, kes vastutab kindla valdkonna eest , olema miski “poliitilise bande” liige? Kui seda nõuet ei oleks, siis julgeks ka apoliitiline inimene selle koha vastu võtta. Tänaseks on parteid end nii ära määrinud, et tavainimene kardab plekki külge saada. Aga elu näitab, et parteide pink on juba Toompeal lühike valitsuse moodustamiseks, mida siis kohaliku omavalitsuse moodustamisel tahta. Poliitilised mängud jäägu volikogu mängumaaks, kui sealgi. Tuletan asjaosalistele meelde. Teid valiti kohalikku omavalitsusse kohaliku elu parandamiseks ja peremehelikuks majandamiseks.

linlane
linlane

Meenutame, et eelmistel kohalikel valimistel oli Vikman Keskerakonna esinumber, mida ta ka oma häältesaagiga igati õigustas. Vikman sai pea poole rohkem hääli kui Karilaid – vastavalt 290 ja 148 häält. Vikman sai ka palju suurema rahva toetuse, kui teised tänased KE volikogu liikmed Saarsoo (117), Koropets (64), Õiglas (47) ja Ender (42) kokku. Õiglane oleks, et Vikman, kui kõige suurem häältemagnet; hõivaks ka linnavolikogu esimehe rolli. Ilmselt aga kus sellega, riigikogu õiguskomisjoni esimees Karilaid vaevalt sellest loobuda tahaks.

Kodanik
Kodanik

RK õiguskomisjoni esimees ei tea mida tähendavad sõnad: õiglane, õigus, ausus

Mia
Mia

Huvitav, mis selle kombinatsiooni taga tegelikult on? Ilm Haapsalus läkski sajule, seega vihma käest räästa alla.

Miale
Miale

Ükskõik, kes selle kombinatsiooni taga on. Oleks aeg vanad nimed,mis vahetavad ühe koha teise ja parema vastu hoopis kõrvale jätta ja panna uusi inimesi ametisse. Üldsegi pole neid aselinnapäid nii palju vaja.Pole erilistest töödest kuulnud aga ainult preemiad ja lahkumishüvitused. Ei tea miks need ülemused iseendid ülekuldavad. Omadele preemiad ja lahkumishüvitised. Ei mingit häbi ega eetikat.

otsustaja
otsustaja

Vikman on ikkagi meesterahvas. Aga naesterahvas ei saa isegi hakkama naela seina löömisega. Peaks ikka otsustajad aru pähe võtma!

üldista, aga mitte kõike
üldista, aga mitte kõike

mis see küll asjasse puutub, aga naisena löön naela seina nagu naksti. Pole probleemigi.

Tont
Tont

Kas vastab tõele,et see pagula-innar on moslemite mõjuagent ? Kindlasti on üks tark ja ilus naine palju parem valik.

noh
noh

Tohoh, ütle ühe targa ja ilusa naise nimi!

Nimi
Nimi

üks iilus naese nimi olema Eeva !

Tont
Tont

Üks olex Merle Mäesalu.

to tont
to tont

Pandagu siis parem Merle Mäesalu Linnamajanduse juhiks.
Pole küll Kariladi erakond aga oleks ehk vahelduseks seal ka mõni tõeline juht, mitte lihtsalt erakonnale sobilik augutäide

kommenteerijale
kommenteerijale

Täitsa huvitav teada, nüüd kui on välja öeldud, et Vikmani asemele saab Mäesalu, kellest saab Linnamajanduse juht. Huvitav, kes juhib sii Haapsalu konnatiigis, kas Sukles või Karilaid. Kes on tegelik otsustaja?

noh
noh

Aga ütle siis ühe targa mehe nimi

Nimi
Nimi

Aadam !

noh
noh

Siim Saareväli

Tore küll
Tore küll

Aselinnapeana ei saanus hakkama, aga premeeritakse???
Ja maandub veel soojema koha peale Linnamajanduses!!!

Kummaline
Kummaline

Kogu Keskfraktsioon oli Vikmani vastu aga sokutatakse ikkagi Linnamajanduse juhiks. Tundubki, et kui mujal kuskil hakkama ei saa ega tööga toime ei tule, siis Linnamajanduse juhiks kõlbad ikka.

Elanik
Elanik

Kummaline, et Karilaid otsustab, kes mingisse ametisse määratakse aga ju siis kõrgelt Toompealt paistab paremini.

Õiglane oleks
Õiglane oleks

Karilaid maha linnavolikogu esimehe kohalt ja Vikman asemele!

wpDiscuz