7

Andrus Ansip: peaminister ei tohi olla argpüks

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Eelmisel reedel jõudis Euroopa Parlamendi valimiskampaania käigus Haapsallu Eesti endine peaminister, Euroopa Komisjoni asepresident Andrus Ansip. Lemmi Kann

Eelmisel reedel jõudis Euroopa Parlamendi valimiskampaania käigus Haapsallu Eesti endine peaminister, Euroopa Komisjoni asepresident Andrus Ansip. Lemmi Kann

Eelmisel reedel jõudis Euroopa Parlamendi valimiskampaania käigus Haapsallu endine peaminister, Euroopa Komisjoni asepresident Andrus Ansip (Reformierakond), kes leidis, et Jüri Ratasel on viimane aeg selg sirgu ajada.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pettunud kodanik
Pettunud kodanik

Kas need poliitikud, kes eiravad Eesti Vabariigi põhiseadust on ikka usaldusväärsed?
§ 12. Kõik on seaduse ees võrdsed. Kedagi ei tohi diskrimineerida rahvuse, rassi, nahavärvuse, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste või muude veendumuste, samuti varalise ja sotsiaalse seisundi või muude asjaolude tõttu.

Rahvusliku, rassilise, usulise või poliitilise vihkamise, vägivalla ja diskrimineerimise õhutamine on seadusega keelatud ja karistatav. Samuti on seadusega keelatud ja karistatav õhutada vihkamist, vägivalda ja diskrimineerimist ühiskonnakihtide vahel.

uskmatu-Toomas
uskmatu-Toomas

Endine tippkommunist ei peaks Eestit Euroopas esindama !

usun
usun

ikka peab, sest nii rahvas valib ju.

juss
juss

Tubli! Ja peaminister ei tohiks ka valetada, ka mitte endine peaminister!

lycia
lycia
Ansipil täiesti õigus,,ratasel on viimane aeg selg sirgu lüüa,, Kuidas küll on võimalik, valetada rahvale suu sisse lubadusi ,kui teada on neil ,et raha nende täitmiseks pole ja riigieelarvega on ka nagu on–järjekordne valetajate kampaania enne valimisi ja rahvas loll, muudkui usub ja valib. lisaks veel need tobedused Le pen ja Ruuben oma ümmarguse sõrmeumbaugutähisega. Piinlik on ja kahju on, kohati juba muu maailm naerab meie üle. Rahandusminister on ka läbi pressimas mingeid aktsiiside muutmisi, mis on arvestades eelmise ratase valitsuse suurt viga -rahvas tassis aastaid raha Lätti, ei anna nüüd enam maksude tagasipööramine kaotatut tagasi ja võib juhtuda, et… Loe rohkem »
Siivi
Siivi

Lubadusi andsid enne valimisi kõik erakonnad ja mitte väikeseid. Ei maksa nüüd praegust valitsust selles kritiseerida. Kas ei mäleta enam mis lubadusi andis Reform, kui võimul oli 17 aastat. Kas ta täitis oma lubadused. Ei TÄITNUD.

Pettunud kodanik
Pettunud kodanik

Selg sirgeks ja ilkujatele koht kätte näidata.

wpDiscuz